phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4
Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-04, 20:08

ATIFAN hele nechtel bys dat na xmisto ke stazeni ty veci ktery uz jsou upraveny pro plnou funkci na 2.8.0? Ja si teda veci ktery potrebuju uz upravuju ale nektery lidi by to ocenili ;-) (a jestli to tam uz je tak mne nekamenuj O:-) )

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-04, 21:11

a jestli to tam uz je tak mne nekamenuj ........
super tak to te spis driv zacnu kamenovat, jelikoz to tam zatim neni a nebude :-)
Cela ta verze co je na Xmistu pujde do kopru je to Beta1, Beta2.
Pujde do kopru i DB, vcetne tech par clanku, ctenaru a vseho.
Bude to mozna jeste dnes vecer, jestli na to kouknu, jelikoz to cele sestrelim a postavim jen cistou 280ku.
Zalezi na conectu na WZ a jak budu mit silu.......

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-05, 04:29

aha pardon - to jsem si neuvedomil ze to bezi na betaverzich - omluva ;-)

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-05, 13:06

Uz ne uz je to od vcera vecer full 280

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: T_m (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-12, 11:42

Atifan napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Uz ne uz je to od vcera vecer full 280
>
Náhodou nějaké upravení pluginy pro 280 jsi ještě nestihl připravit pro obecné šíření? Hlavně toužím po pluginu na přidání článků čtenáři.

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-12, 13:29

bude asi dnes vecer, jelikoz potrebuji otestovat zada v tech balikach upravenych veci nebude neco chybet, jako DB, Lang a pod........ k tomu potrebuji udelat trosku zijici system, ktery se bude zabyvat phpRs a pak tam budou nejake moje plky. Udelam si z toho asi takovy osobni webik. Na Atifan se nektere veci opravdu nehodi i kdyz i tak je jeho budoucnost v me hlave nejista.....

bude asi dnes vecer.... ale neslibuju nic na 100 %

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: pykaso (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-13, 14:20

Omlouvám se, ale zatím s napsáním článku nepočítám.

Jsem nucen to odsunout do doby, kdy mi nebudou hořet termíny jiných projektů.

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-14, 10:25

Uz jsou všechny na Xmistu jsou tam pro 25x, 265, a probrané pro 280.
No a už zbývá to jen nalinkovat a dát to k sosání. Jsem řikal že to bude tak do konce týdne :-/

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-15, 20:27

A je to tam...........
[http://xmisto.wz.cz/]

Než vlezete do Downloadu.......
Rozhodně tam nečekejte bůh ví co. Ani žádný suprový software.
I když na druhou stranu pro někoho může být těch pár kilo suprovějších než třeba cokoliv
jiného.

Ahojky všem suprovým péhápéreskovým lidičkám.
Dlouho a dlouho a dlouho tomu bylo co jsem sliboval, že pustím také na světlo nějaké svoje
úpravy a předělávky.
Celou tu dobu jsem ale jen bral a žral a stavěl ATIFAN.
Je fakt, že ty zkušenosti jsou k nezaplacení,
ale začal jsem mít pocit, že tomu systému a lidem kolem něco dlužim.

Samozřejmě velké a velké díky Jirkovi, jako autorovi phpRS.
Dále pak díky všem pluginovým lidičkám a autorům, díky kterým systém phpRS roste,
a roste, a roste, a stále je lepší a možná už i nejlepší na světě !!!

Tedy nekamenujte mě nebijte mě, vše co najdete v Downloadu je převážně asi z +/-50% mnou
upravené k vzhledu a funkcí mým. Ostatní je převážně v původním stavu a u něčeho už sám
ani nevím. Autorství nikomu neubírám, vše je uvnitř většinou tak jak bylo uvedeno autorem
pluginu a jen jsem se možná někde dopsal. Ale většinou na to nebyl čas.
Část funkčních plugin je vidět na ATIFANu převážně od verze 255, 265 i starší.
Vše nebo vetšinu pro verzi 280 můžete vidět a zkusit na Xmistu.

Nad tím abych to nabušil do Downloadu jsem seděl teď asi dvě hodiny.
Naštestí na offline serveru a pak jsem tam hodil jen downloadové DB (vyčůraný co :) ?)
Jinak bych asi na WZ za tu dobu vyrost, nebo spíš víc zestárnul :-)
Další budu postupně přidávat a to nejen soubory, ale články kde budou vysbírané informace z diskuse a pod. co jsem potřeboval, nebo využil pro svoje úpravy.

Taky nějak návod jak začít a poznat celý systém. Když jsem začínal uměl jsem tak na 30% html a to ještě za pomocí editoru. Php jsem tedy jen zahlédl z rychlíku. Zas na druhou stranu je fakt, že už pomalu dva roky jsem pořádně nezapařil natož si ožral čumák :-)

Což bych uvítal někdy v blízké budoucnosti s vámi všemi. co vy na to ??
Bude teplo, léto, grilování !! Joj !!

Cokoliv si stáhnete, tak za to neručím, že vám to pojede.
Popřípadě počítejte i s horší variantou jako je ztráta DB apod.

Tedy pravidlo číslo jedna zálohujte !!!

Jinak mě moc nekamenujte jakoukoliv výtku přijmu.
Popřípadě jestli v souborech něco bude chybět doplním.
Spíš se ale orientuji již jen na verzi 280.
Tenhle systém maximálně miluju !!

Co vás to bude stát je vaše registrace do tohoto systému, jinak si nesosnete.
Když už ty levely máme tak je využijem.

Sorry jede to tam jako když se.. a maluje.
Časem celé xmisto hodim asi pod ATIFAN

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-16, 10:33

Ahoj,
nebolo by lepšie využiť Magazín community webu? Tie pluginy by bolo dobre otestovať a certifikovať, stálo by to za to. Tiež je tu možnosť písania článkov priamo pre Magazin... rozhodne lepšie ako to dávať niekde inde, nech to máme pekne pokope. Čo ty na to?

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-16, 17:16

Určitě ano máš pravdu, ale co se týče plugin. Dalo by se říci že tohle je taková nejrozumnější sbírka. Mám toho podstatně víc, ale už se v tom nevyznám ani já sám. Takže spíš mám už jen celé systémy včetně plugin a podle libosti se pluginy využívají nebo ne. Zas na druhou stranu, jsem uznal za vhodné celý systém včetně plugin a úprav nepublikovat.
1. bych tím docela ponížil celý základní holý systém
2. každý zacínající, by si to měl vše projít, aby systém poznal co a jak a kde.
Takže tohle bylo asi i poslední co jsem dal for public.

využiť Magazín community web.
Ano určitě o tom uvažuji, že budu přispívat hlavně asi tím jak jsem začal já a co kde jak najít a tak.
Začíná tu být mnoho nováčků a mnoho triviálních dotazů se stále opakuje.
Spíš mám ale pocit, že to neni tím, že by to nešlo najít, ale spíš tím, že se uživatelům moc nechce, nebo nejsou schopni vymyslet způsob jak toho docílit. Skrátka nová počítačová generace je trošku někde jinde.
Jen by mě zajímalo koho se bude ta další generace pak ptát......

pluginy by bolo dobre otestovať a certifikovať.
No otestovat, snad, a i doufám, že to funguje. Aspoň pro 280 určitě.
Do starších verzí jsem schopen to doplnit z ATIFANu a jinak co se týče předchozích verzí končím, ale budu schopen poradit.
Dále už jen 280.

a certifikovať.
No vcelku jsem dal dohromady čtyři plugins.
A to počet čtenářů na základě plugins počet článků.
Do 280 přehled plugins v systému, a přehled čtenářů.
No a na konec můj vytoužený pokec blok :-) pšššššš !! jsem rád že to funguje tak jak potřebuju. Když udělá někdo, nebo autor pokeczipu lepší pozvu ho na pivo :-)

Co se týče ostatních plugins u mě, nemůžu za ně zodpovídat ani ručit, ani je podepsat.
Je na každém autorovi, aby se na ně podíval a eventuelně publikoval jako další verzi, neboť mu klidně svoje úpravy věnuju, jestli tedy za to některé stojí.

Stejně tak jako mě teď napadá, že jsem Jirkovi zapoměl poslat upravu souboru rss :-(, už jste na to někdo koukal co jsem s tim vyvedl ?

A pak je to vše o čase.
Teď co potřebuju je překopat celý ATIFAN a to nebude na jeden den. Včetně probrání blbostí a pod.
Hádám, že tak za měsíc by to mohlo být na 280.
Průšvih největší vidim v UTF-8 jen mě trvalo asi dva měsíce přijít na to jak DB různě koncertovat z offline na WZ, banan.cz, a pod. :-)

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Dawe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-16, 18:58

>využiť Magazín community web.
Ano určitě o tom uvažuji, že budu přispívat hlavně asi tím jak jsem začal já a co kde jak najít a tak.
Začíná tu být mnoho nováčků a mnoho triviálních dotazů se stále opakuje.
Spíš mám ale pocit, že to neni tím, že by to nešlo najít, ale spíš tím, že se uživatelům moc nechce, nebo nejsou schopni vymyslet způsob jak toho docílit. Skrátka nová počítačová generace je trošku někde jinde.
Jen by mě zajímalo koho se bude ta další generace pak ptát......

Vpodstatě máš pravdu s tim že nová generace ji líná, ale jsou tu rozdíly mezi tim phpRS využívat (jako to dělají ti co ani nepoužijou vyhledávání) a snažit se phpRS rozumět a vylepšit. Zdá se mi, že v poslední době zaznamenal phpRS rozmach ve vodách internetu, což se ale logicky promítlo na počtu těch lenochů kterých je stále víc a víc a takových lidí jako Smiko, pa3k ba i ty přibývá (doufejme) stejně jako v dřívější době.

Osobně se považuju za takovýho "mezi těma kategoriema" ale doufám že pomocí vás znalejších se dopracuju až k tý druhý kategorii kdy sám budu schopnej jinejm poradit či pomoct.

Zkrátka a dobře, čim víc lidí bude phpRS využívat, tim víc se tu bude pohybovat těch lenochů.

Howg domluvil jsem svůj monster off-topic ,-)

Dawe
[http://ww2-memorials.com]
PHP antitalent

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Lukáš (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-19, 22:24

Souhlasím, mám stejný problém. Nevíte jak na to? dík

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Bilardos (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-04, 09:01

Zdravím s phpRS teprve začínám. Mám nainstalovanou v2.8.0.
Jako základ mě to funguje, ale zkoušel jsem přidat nějaké pluginy a ty, co jdou nastavovat v administraci mě píšou "Požadovaný slovníkový soubor neexistuje" přitom při instalaci to nahlásilo, že je to úspěšně přidané.
Zkoušel jsem přidat i další pluginy, ale ve výsledku nevidím na čtenářské sekci žádnou změnu.
Nechce to před tou instalací někde změnit CHMOD nebo nevím jak na to :-(

Díky moc všem za rady ;-)

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-04, 11:13

Tak co se týče slovníků, některé pluginy ho neobsahují. Slovníky slouží pro použití v jednotlivých jazykových mutací, na samotný chod pluginů nemají vliv. Co se týče toho dalšího: jaké pluginy si tam přidával? Bez toho ti nikdo nic neporadí. Některé pluginy potřebují třeba zveřejnit vlastní blok, nebo se na ně musí přidat odkaz apod....

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Bilardos (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-04, 11:24

zdenekh napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Tak co se týče slovníků, některé pluginy ho
> neobsahují. Slovníky slouží pro použití v
> jednotlivých jazykových mutací, na samotný chod
> pluginů nemají vliv. Co se týče toho dalšího: jaké
> pluginy si tam přidával? Bez toho ti nikdo nic
> neporadí. Některé pluginy potřebují třeba
> zveřejnit vlastní blok, nebo se na ně musí přidat
> odkaz apod....

Abych to upřesnil, když dámv administraci v menu a kliknu na daný plugin (třeba Přehled akcí, RSS), tak po kliknutí na to se mi ukáže hned hláška, že nejsou žádné slovníky.
Jinak jsem zkoušel přidat Pluiny:
- všechny co byly součásti stažené instalace (po základní instalaci se žádný nenainstaloval)
- dále třeba počitadlo přístupů
Po zjištění, že mě žádný plugin nejde jsem instalaci dalších zatím odložil.


Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-04, 12:13

nakopiroval si tam tie slovniky ? to je normalna chyba, ze to tam uzivatelia vobec nedaju alebo to daju zle

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Bilardos (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-04, 12:26

smiko napsal/a:
-------------------------------------------------------
> nakopiroval si tam tie slovniky ? to je normalna
> chyba, ze to tam uzivatelia vobec nedaju alebo to
> daju zle
>
> smiko.host.sk/phprs/
Je to dost možné, ale mohl bys být prosím konkrétnější co jsem udělal blbě a jak to napravit?
Díky moc za trpělivost.


Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-04, 12:57

Nakopiroval si subory z pluginov, ktore su v adresary lang ?

Aspon Kalendar akcii, ktory mas nainstalovany je zazipovany tak, ze pri jeho otvoreni staci vsetko oznacit, okrem tvorby a navodu samozrejme a nasledne nakoprivat na server. vsetky subory sa zapisu tam kde maju a nemalo by vypisovat ziadnu chybu.

pocitam, ze takto to je spravene takmer u kazdeho pluginu, ktory si davas na web

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Bilardos (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-04, 13:10

smiko napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Nakopiroval si subory z pluginov, ktore su v
> adresary lang ?
>
> Aspon Kalendar akcii, ktory mas nainstalovany je
> zazipovany tak, ze pri jeho otvoreni staci vsetko
> oznacit, okrem tvorby a navodu samozrejme a
> nasledne nakoprivat na server. vsetky subory sa
> zapisu tam kde maju a nemalo by vypisovat ziadnu
> chybu.
>
> pocitam, ze takto to je spravene takmer u kazdeho
> pluginu, ktory si davas na web
>
> smiko.host.sk/phprs/
No nakopíroval jsem tam uplně všechno, takže spíš jsem tam toho nahrál asi víc, než bylo třeba, ale nevím co a jak. Když jsem si zozbalil ten ZIP do složky, tak jsem si tu složku otevřel a všechno co bylo v ní jsem nakopíroval přes FTP na servr a v administraci jsem to navedl na plugin.php
Kde teda dělám chybu?


Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.