phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4
pluginy
Zaslán uživatelem/kou: KEMRr (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-07, 17:05

Chci se zeptat, jestli muzu pouzit v phpRS verze 2.8.0 pluginy z verze 2.6.5??? Dik

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-07, 17:43

ano, tato podpora bude mozna. vsetky pluginy by mali byt funkcne.

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Mart (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-07, 20:46

Trochu jsem se v tom šťoural a zjistil jsem že nefungují pluginy využívající systémový blok (nejspíš kvůli levelu, možná je tam víc změn).
Neškodilo by ale všechny pluginy předělat, protože nové phpRS má svoje funkce pro práci s databází (nejspíš kvůli možnosti používat i jiné db).
Ale je to jen můj odhad za který neručím, protože jsem se tím zatím zabýval jen chvilku.

Každopádně bude nejlepší používat pluginy které budou certifikované pro phpRS 2.8.0.

--------------------------
Mart, PStudio

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-07, 20:52

No jo. niektore pluginy nemusia ist, preto som napisal "mali by byt"
Suhlasim s prerobenim pluginov, lenze problem nastava ten, ze niektori tvorcovia uz niesu aktivny a najskor ich skripty ostanu take ake su, pokial sa toho niekto nechyti a neprerobi to :)

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Mart (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-07, 21:19

Máš pravdu, hlavně s těmi staršími pluginy bývá problém. Nejlepší by potom bylo na community webu zveřejnit článek s návodem jak předělat pluginy do nové verze.

--------------------------
Mart, PStudio

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-08, 11:51

ono ked su pluginy primarne napisane len pre verziu 2.6.5 tak na 2.8.0 by mali fungovat, len staci upravit mysql_ na phprs_sql_
horsie to uz bude s pluginami, ktore su pisane pre phprs 2.5.5/2.6.5

ale hej, ten clanok by bolo dobre napisat.... alebo niektore male pluginy upravit.

hlavnejsie by som uvital ich vzojomnu prepojenost, lebo je kopec pluginov, ktore vytvaraju podobne veci. sklbit ich podobnost do mensieho celku.

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-08, 20:51

Mart: a máš některé konkrétní pluginy, i když beru v posledku fakt jen ty co za něco stojí, kyžtak pošli rozhýbal bych je na xmistu.....

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Mart (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-09, 12:13

No svoje pluginy předělám, ale u minulé verze se lidi myslím ptali po pluginech chat a inzerce (než je někdo předělal).

--------------------------
Mart, PStudio

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-09, 23:16

No, inzerci jsem prekopal, tedy aspon bezi pod 280 - xmistem, jen tomu chybi ksicht. Ale vcelku to same je vydet funkcni na ATIFANu. Co se tyce chatu, tak se na nej taky juknu, ale mozna to nekdo zmakne driv, nedavam mu takovou prioritu.

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: alexx (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-16, 10:11

mám tu new beta verzi a když chci přidat jakýkoliv plugin tak mi to nepřidá : - / hlásíto chybu že mám překontrolovat cestu nebo kompatibilitu :- / ale mi to nebere ani ty základní jako "nejcalnky"

jakto ? , co stím ? : - /

THX

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-16, 10:13

alexx napsal/a:
-------------------------------------------------------
> mám tu new beta verzi a když chci přidat jakýkoliv plugin tak mi to nepřidá : - /
> hlásíto chybu že mám překontrolovat cestu nebo kompatibilitu :- /
> ale mi to nebere ani ty základní jako "nejcalnky"

a co si přečíst něco o tom, jak to s tou "Betou" je...


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: alexx (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-16, 11:34

a kde se dočtu jak to sní je? : -)

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-16, 11:41

v dokumentaci, která je součástí

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: KEMRr (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-18, 09:52

no ja bych potrebovla dost pluginu... ctenar, slovnik, test-kviz, hodclanky, hodmclanky, kforum120, novclanky, posl_kom a topdown...

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: perteus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-18, 13:56

KEMr az vyjde plna verze mrknu jak funguji doclanky, domclanky, novclanky, posl_kom ale urcite kdyz nefunguji tak to je jen otazka zmeneni jednoho radku ... ale uvidime az se dostanu ke svemu kompu

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: T_m (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-26, 11:55

Jak to vypadá aktuálně s pluginy? Existuje nějaký obecný návod, na případnou úpravu kódu?

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-26, 11:56

pluginy z verzie 2.6.5 su funkcne aj pre phpRS 2.8.0

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: mirekv_cz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-26, 17:50

Ahojky,

chtel jsem pridat plugin "nejkomentare", ktery je dodavat s novou verzi. Bohuzel mi to vsak pise chybu Error C5. Zkousel to jiz nekdo?

Diky

Mirek

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-26, 18:03

Mne funguje OK.

Re: pluginy
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-26, 18:07

Resp. plugin sa mi podario bez problémov pridať, probmém mám ale s výberom článkov podľa obmedzovacej podmienky... aj keď mám nové komentované články, plugin píše že databáza je prázdna.

Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.