phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Problem s levely
Zaslán uživatelem/kou: pavelczech (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-14, 22:33

Mam nastaveny 4 levely. Pro registrovane ctenare je defaultne nastaven druhy level. Problem je ze po registraci maji vsichni ctenari level 4. Tedy maji pristu do vsech levelu. Pritom v konfiguraci mam nastaveni dobre. Poradi nekdo prosim.
Dekuji

Re: Problem s levely
Zaslán uživatelem/kou: brian (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-17, 15:24

skontroluj aky mas nastaveny defaultny level pre cely phpRS ,, mal by byt najnizsi ,, 0 a registrovany by mali mat 2 ako pises. Popripade si nainstaluj nejaku clean verziu bez tvojich predoslych uprav a skus si to nastavit tam .. mne to fungovalo odzaciatku OK

Re: Problem s levely
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-17, 20:24

level 0 neexistuje. najmensi je level 1, ktory je zhdony pre cely system phpRS ako najnizsi, cize je pristupny kazdemu

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Problem s levely
Zaslán uživatelem/kou: pavelczech (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-17, 22:28

Dekuji za odpovedi. Mam nainstalovanou clean verzi ale stale to nejde. Nejnizsi level je 1. Nastaveni mam dobre....takze fakt nevim. Zkusim tedy jeste jednou vse preinstalovat. Presto kdyby nekdo vedel poradit budu happy....dik

Re: Problem s levely
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-17, 22:35

Umis se dostat do databaze, do tabulky rs_config a kouknout co je v default_reg_level?

Jinak jsem ted otestoval cistou instalaci phpRS 2.8.0 a funguje mi to presne tak, jak to fungovat ma.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Michalek v 17.07.2006 22:39.

Re: Problem s levely
Zaslán uživatelem/kou: pavelczech (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-18, 10:55

Tak jsem to cele preinstaloval a funguje to. Nerozumim co se teda stalo. Mel jsem cistou instalaci do ktere jsem dal plugin ctenar, qstatistika, bbclone....a potom to prestalo fungovat....
Ted jedu znovu na cisto......diky vsem za rady



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.