phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5
Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: vojtisek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-17, 17:40

Potvrzuji funkcnost prihlaseni s upravenym admin.php z verze 2.6.5 na forpsi.com a win. Vzal jsem soubor z 2.6.5 (dle vyse zminenych 2 rad) a retezec mysql_ jsem nahradil phprs_sql_ a zatim to jede. Na lokale ale musim mit puvodni verzi 2.8.0

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: vojtisek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-17, 17:43

vojtisek napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Potvrzuji funkcnost prihlaseni s upravenym
> admin.php z verze 2.6.5 na forpsi.com a win. Vzal
> jsem soubor z 2.6.5 (dle vyse zminenych 2 rad) a
> retezec mysql_ jsem nahradil phprs_sql_ a zatim to
> jede. Na lokale ale musim mit puvodni verzi 2.8.0


Napsal sem blby script. Pochopitelne jde o soubor </b>autor.php</b>.

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: msteve (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-17, 17:59

Hetleke napísal/a:
-------------------------------------------------------
> pa3k napsal/a:
> --------------------------------------------------
> -----
> > jj tazko sa vyjadrovat, ked u mna vsetko
> funguje.
> > Vyjadroval som sa k tomu vyssie. Ukladaju sa
> vobec
> > cookies?
>
> Nechal som ich nastavene na: 0 = zakladni cookies
> bez specifikace domeny
>
>


nie lebo 2.6.5. je db mysql a v novej verzie sa vola DB phprs_sql co je priprava phpRS systemu aj pre ine Databazy ako mysql ale ak si ich upravis

phprs_sql na = mysql malo by to ist !!! aspon myslim ak nie nech ma niekto opravi

MSteve
WEB: Webinfo
Shop: E-shop ---
Reklamný Systém Webinfo:Reklama WebInfo

Shop: Shop-Webinfo
phpRS systems: [url=http://ww.webinfo.sk/referencie.php[/url]
ICQ: 285553903
Skype : msteve1

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-19, 21:13

msteve napsal/a:

> phprs_sql na = mysql malo by to ist !!! aspon
> myslim ak nie nech ma niekto opravi

Určitě to jde, postupně jsem přepisoval jeden plugin z mysql_... na phprs_sql_... a fungovalo to celou dobu, co jsem to přepisoval.



Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Finder (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-11, 11:24

Me se to stalo u 2.6.5 ! nejprve jsem zkousel web na wz.cz, tam v pohode. pak sem presel na nextru a bezelo mi to asi 4dny, pak jsem chtel udelat dvoujazycny web, cili nainstaloval jsem novou instalaci phpRS k puvodnimu webu, ale do slozky en/ . Pomoci db_phprs.php jsem vytvoril nove tabulky, ale administrace tohoto "paralelniho" webu uz nebezela. na puvodnim ano, ale jen 1den, pak se to cele shroutilo a po prihlaseni jako admin se obevovala jiz zminovana hlaska.

Tak jsem se chtel vratit k puvodnimu, smazal jsem tabulky v phpmyadmin a vytvoril puvodni ze zalohy, na cisty web jsem zkopiroval ze zalohy "jednojazycny" web. Vse fungovalo zase jeden den, hlaska je opet na svete.

Na wz.cz jsem "dvoujazycny"web rozbekl bez problemu, admin obou funguje, vse lze nastavovat. na nextra.cz ne!

Dnes jsem tedy vycistil web i sql a nainstaloval cistou phpRS 2.6.5, vse bezi ok (zatim), zkusim nakopirovat jen pozmenene casti mnou upraveneho webu a tabulku clanky a uvidim.

Finder

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Finder (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-11, 12:07

Tak zatim to bezi, ale jak dlouho, navic potrebuji co nejdrive udelat ten "2jazykovy" web. pak dam vedet, jak to dopadlo.

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Finder (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-11, 12:21

tak a uz to nebezi, ted to pise : Neplatna prihlasovaci session... ach jo a to jsem s tim nic nedelal

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-12, 12:48

Ak to nefunguje asi robíš niečo zle, pochybujem že by to bolo hostingom aj keď teoreticky to môžné je. Nechápem ale, prečo to robíš takto masochisticky. Veď si dual rozbehni na lokále a až hotovú vec nahadzuj na server, pekne naraz (phpMyAdmin + FTP). Pracuje sa s tým potom rovnako ako s non-dual phpRS. Ak máš nejaké úpravy alebo externé pluginy, skúsil by som skontrolovať, či niekde v týchto doplnkoch nie je natvrdo prefix tabuľky, prípadne by som skúsil nahodiť tie dva redakčné systémy s iným prefixom.

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Finder (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-14, 09:23

vsak ba, delal jsem to prez predponu phprs, jde o to, ze jsem pak znovu na cisty web nainst. phprs 2.6.5 a vytvoril db tabulky pomoci db_phprs. to samotne bezi jen nekolik hodin. predtim to bezelo "aspon" 4 dny.cili nejaka zmena nejspis u poskyt.

pomoci info() jsem si vyjel wz.cz a nextra.cz a zjistil, ze pouzivaji starsi php a mySQL :

wz.cz : php 4.3.4, sql. 4-1-20
nextra.cz : php 4.2.2, sql 3-23-59

dale muze byt cosi na nextre nastaveno na pitchu a nebezi to. Jdu jim tam volat, ale je jasny ze mi reknou, ze kvuli mne nebudou upgradovat php a sql a ze problem je u mne a cau...

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Finder (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-15, 13:26

tak, nextra zabodovala a provedla upgrade php na 4.4.2,ALE na cistej web sem vytvoril phprs a uz mi to pise hlasku

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/people/83/54/xdsl_231931/public_html/xdsl-231931.test.nextra.cz/config.php:113) in /usr/people/83/54/xdsl_231931/public_html/xdsl-231931.test.nextra.cz/autor.php on line 143

cili nevim co mam delat, prkopat zrdojaky celyho phprs se mi nechce. ale taky potrebuju aby mi adminisrace vyprsela do cca 4h (klasika) . No tahle hlaska se tu taqky nekde resila, jdu se kouknout po foru, co tu o tom je.

Finder

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-15, 13:32


Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Finder (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-15, 16:01

Tak dle [odkaz]http://www.supersvet.cz/dokumentace/re seni.html#chyba3[/odkaz] jsem prosel vsecky *.php co mam a na konci souboru jsem mel jak kdy az 5 odentrovani (mezery ne). Zjistil jsem, ze mi to dela editor php (3WE) automaticky pri uzavirani souboru. V tom bych problem nevidel, nakonec jsem prochazel podle chyb na radku xxx zdrojaky a protoze mi to psalo warning ve smyslu, ze tato hlavicka jiz byla odeslana, tak jsem nastavil v configu $cookiessdomenou=1; cimz jsem nejspis nastavil vazbu na stranky a problem je asi vyresen, zatim jsem hlasku nevidel, zkusim to na jinem poci a hlavne to zkusim zitra a pozitri, pokud to pujde, mam vyhrano.

Zatim se mejte, Finder

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-15, 16:10

Doporučuji změnit editor :-) Nebo to bude někde v nastavení; to není normální chování.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Finder (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-15, 16:23

tak zse spatne, pokud vyvolam stranku z jineho pocitace, dostanu znovu hlasku :
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/people/83/54/xdsl_231931/public_html/xdsl-231931.test.nextra.cz/en/index.php:5) in /usr/people/83/54/xdsl_231931/public_html/xdsl-231931.test.nextra.cz/en/myweb.php on line 184

na lajne 184 je toto:

178 function SendCook()
179 {
180 // test na nastaveni citlivosti cookies
181 if ($GLOBALS["cookiessdomenou"]==1):
182 // cookies - jmeno_cookies , obsah , platnost , path , domena
183 setcookie("phprswebstat",base64_encode($this->ctenarses),time()+$this->plses,$this->ZjistiPath
(),$_SERVER["HTTP_HOST"]);
184 else:
185 // cookies - jmeno_cookies , obsah , platnost
187 setcookie("phprswebstat",base64_encode($this->ctenarses),time()+$this->plses);
188 endif;
189 }

, po druhem vyvolani (nebo obnoveni stranky) uz hlaska nenastane. zkousel jsem to na poci, kde zarucene jeste nikdo tyto stranku nenavstivil. dokud nebylo nastaveno

$cookiessdomenou=1

tak chyba byla (logicky) na radce 188

ja uz nevim, nejriv mi nefungovala administrace, ta ted jede( po nekolika radach ve foru) ale nejede normalne web. X(

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-15, 16:33

Ta chyba je na index.php lajne 5; mozna.

Kodovani pouzivas utf-8 nebo jiny? jestli utf-8 tak bacha na identifikacni byty.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Finder (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-15, 16:40

jsem jeliman, tej lajny 5 jsem si vsiml az po odeslani prizpevku, a na tej lajne 5 jsem si pretah z webzdrma.cz jejich vlozenou reklamu. po odstraneni zda se funguje, zkousel jsem na dalsich 2 nezavislych pocich.

pokud mas chvilku, zkus [url]xdsl-231931.test.nextra.cz[/url], pokud ti to nehodi hlasku, bude vse ok. jeste zkus kliknout na angl. vlajecku, mel by se vyvolat paralelni phprs, tam mi to tu hlasku taky nekdy hodilo. pokud ani tobe to hlasku neukaze, pak to bude asi chodit. dik za pomoc.

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-15, 16:54

funguje to

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-15, 16:55

jj, ok

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Finder (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-15, 17:07

tak zda se, ze je to vyreseno.

Dekuji vsem co radou, informacemi, ci jakkoli jinak pomohli. Diky

S pozdravem Finder

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-20, 22:56

Někde jsem to už tady četl, ale chtěl bych to znovu připomenout. Vstup do administrace je bez problémů, ale kliknutí na jakoukoliv volbu z nabídky administrace končí hláškou: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo. Nikde nic nedělám, neupravuju a přesto se mě to za poslední měsíc stalo už 2x. Pohledem do config.php jsem zjistil, že na konci mám několik volných (prázdných) řádků. Za ?> nesmí nic být ani prázdné řádky a v mém případě je po problému.

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.