phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12345
Aktuální stránka:5 z 5
Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Bubuss (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-05-27, 03:54

Mě to dělalo to samé a pořád sem nevěděl proč protože žádné prázdné řádky na konci nebyly.
Ani v PSPadu sem nic neviděl. Prostě sem fakt už nevěděl co s tím.
Už jen ze zoufalství jsem zkusil takovou "blbost"...dát za tím posledním tagem ?> tesně entr a na novej řádek se vrátit zpátky backspejsem a uložit to. A najednou to fungovalo bez problémů.
Je divný, že tam něco bylo i když to pspad nezobrazil. Každopádně pokud to nejde zkusil bych nejdřív toto a až pak laboroval s hostingem a winservery.

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Sepa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-12-22, 02:35

Tak ja hostuju na onebit.cz server linux a mam zahadnej objev. Vytvoril jsem DB zkopiroval pres ftp soubory vse v kodovani win1250. Tam vse jelo ok, jen jsem mel spatne cestinu, tak jsem vse zrusil i DB jsem smazal a vytvoril novou uz v kodovani UTF-8, nahral nove soubory nastavil a ouha prihlasil jsem se do adminu, prihlaseni probehlo a kdyzjsem kliknul na cokoliv v administraci tak se zobrazila ona znama veta"Pro pristup ......". Zkoumal jsem to, a nedostal jsem do pocitace colacek. Tak jsem zase vse odstranil a zkusil opet verzi phpRS v kodovani s win1250 a ten zase opet jede. Tak jdu zkoumat dal.

== Sepa ===== [ www.vectraweb.net ] ==
--- ICQ [ 57171581 ]
--- Skype [ Sepa_cz ]
==============================

| vectra.cz | seps.cz | e-poptavka.com | spotrebak | sepsova.com |

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Sepa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-12-22, 13:46

Tak uz to jede ok. Nejak se to prostouchlo. Vzal jsem config.php z phpRS 2.8.1 - kodování win1250 a po uprave kodovani jsem ho nahral do me verze phpRS 2.8.1 - kodování UTF-8 a jede to. Zkoumal jsem zmeny a je naprosto stejny krome radku s kodovanim. Tak nevim proc to nejelo. Zahada. No hlavne ze to jede.

== Sepa ===== [ www.vectraweb.net ] ==
--- ICQ [ 57171581 ]
--- Skype [ Sepa_cz ]
==============================

| vectra.cz | seps.cz | e-poptavka.com | spotrebak | sepsova.com |

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-12-22, 18:36

jestli to nebude tim, ze editor vam pridava identifikacni bajty na zacatek souboru a to pak zpusobi, ze se tyto bajty odeslou prohlizeci a pak nefunguji cookies ani header, nebot to se musi delat pred tim, nez zacne vystup obsahu stranky

Jít na stránku:  Předchozí12345
Aktuální stránka:5 z 5


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.