CKeditor : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně CKeditoru/FCKeditoru pro phpRS?
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3
Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: CzechDave (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-16, 01:26

Jen bych poprosil o nějaký konkrétní link, kde bych si toho správce souborů mohl stáhnout :-).

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-16, 02:00

No je to standartni plugin do phpRS najdes ho treba na community webu
[http://www.phprs.net/magazin/download.php]
Instaluje se standartne jako jakykoliv plugin, jen neprepisuj aarticles.php ten je delany pro starsi veryi 2.6.5

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: CzechDave (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-16, 14:40

Zkoušel jsem si ještě hrát s iBrowserem v mém testovacím MS VirtualPC PHPRS počítači. Tam to fungovalo bez problémů, ale to proto, že tam nad webem mám plnou kontrolu. Popisovaný problém mám s provozem mého webu na forpsi.com a jsem si docela jist, že příčinou jsou moje omezená práva na tomto serveru. Zkusím se s tím ještě příležitostně poprat a pak podám zprávu. Pro mne je podstatné, že funguje WYSIWYG editor, kvůli kterému jsem to celé instaloval; funkční správa obrázků v něm integrovaná by byla příjemným bonusem.
Jinak díky za odkaz, odzkouším a nainstaluju :-). Mimochodem, bude k dispozici i verze pro phpRS 2.8.0?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava CzechDave v 16.04.2006 15:34.

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-16, 19:34

Ja sem zkouse testovaci verzi primo na webu autora iBrowseru a tam mu to nefungovalo taky :-)
No co se toho pluginu tyka tak je plne kompatibilni s verzi 2.8.0. Ve stare verzi aarticles.php byla moznost vlozit obrazek prez SS do clanku, pokousel sem se to upravit i pro verzi 2.8.0 coz se mi povedo na ciste instalaci aarticles, ale na verzi kde vyuzivam WYSIWIG ediroty se mi to zatim nepovedo rozchodit, protoze editory pouzivaji vlastni mechanismy pro textarea. Proto sem tam implementoval iBrowser ktery zastane podobnou funkci.

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: CzechDave (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-16, 21:10

Takže jsem si implementoval toho Správce souborů na svůj web (www.objektivem.net/phprs) a funguje to velice dobře, co se uploadu a správy souborů týče. Co se vkládání obrázků a odkazů do textu článků týče, pochopil jsem to tak, že musím mít upravený soubor aarticles.php, aby se mi zpřístupnilo vkládání odkazů na obrázky plus náhledy. Píšeš, že se Ti povedlo pro účely vkládání obrázků implemetovat ibrowser - mohl bys k tomu prosím dát více informací, resp. možnost stažení konkrétních souborů? Já totiž používám tu verzi, o které jsi 22.3. informoval. On ten FileManager, který se standardně vyvolá po kliknutí na tlačítko obrázku, kromě toho, že při zakládání adresáře vyhodí tu chybu, o níž jsem psal výše, "nevidí" adresáře na webu (webhoster: forpsi.com, linuxový server, phprs2.8.0) :-(.
Jinak přeji hezké Velikonoce se spoustou vajíček a hezkých holek :-).



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava CzechDave v 16.04.2006 21:27.

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-16, 22:13

Jak sem psal v predesem prispevku pokud budes pouzivat editory tak ti uprava aarticles nepomuze. Nebo sem zatim neprise na to jak by se to dalo udelat. Proto v iBrowser muzes vybirat z ruznych adresaru ( defaultne je to gallery a storage, pod nazvy '/storage/'=> 'Různé obrázky', /gallery/', => 'Gallery',) a muzes si pridat jakekoliv jine dle libosti. To i upravis sam v configu toho pluginu podle navodu ktery tam mamv readme. SS pouziva prave adresar storage pro uploadovani souboru (pokud si si nenastavil jinak) takze ted z iBrowseru mas moznost prochazet tyto adresare a vkladat pomoci neho obrazky do clanku. iBrowser umi i nahedy pro epsi orientaci.

Jo a diky za prani jen bohuzel tady se to neslavi tak jako u nas doma tam na nejakou pomlazku a zensky muzu jen zapomenout :-)

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-17, 00:42

To Charlie: Tak sem mel ted cas se podivat proc to nekomu nechodilo v FF. A snad sem na to prisel v fckconfig.js zmen radek "FCKConfig.Plugins.Add('ibrowser','cs') ;" na radek:
FCKConfig.Plugins.Add('ibrowser') ;

a melo by to chodit. Zitra to zverejnim na webu jako aktualizaci tak dej vedet jestli to pomohlo

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: Charlie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-17, 20:40

Zkusil jsem to a vše OK. To bude zítra v práci radosti. Díky za pomoc

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-18, 02:30

No tak to jsem rad, že to pomohlo :-)

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: majky (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-16, 20:49

Nainstaloval som si tento plugin a nemoyem ho roybehat. Vsetko som urobil, ako je napisane pri instalacii. Stale mi to vzpisuje, ze chyba fkeditor.html, nezname class....plna stranka vypisov. V fckconfig.js som nenašiel "FCKConfig.Plugins.Add('ibrowser','cs') ; ako bolo poradene o par prispevkov vyššie. Viete mi niekto poradiť?

Doplnok: POdarilo sa mi to rozbehat. Musim povedat, ze navod, ktorý bol prolozený pri plugine...podla neho sa mi to nedarilo nainstalovat.




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava majky v 16.05.2006 22:31.

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-17, 01:05

Ok co v navodu bylo spatne? At to opravim protoze si tento plugin do ted stahlo 278 lidi a zatim se to vetsinou darilo rozbehat. Takze jake koliv pripominky a poznamky stejne jako poznatky mi napiste at to mouhu opravit pripadne prepsat. Diky Oldlukas

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-17, 12:35

ja nevim mne podle navodu jede vsecko OK

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: tomask (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-24, 17:37

nainstaloval jsem FCKEDITOR do 2.8.0, respektive jenom prekopiroval dle navodu, pri vkladani clanku to jede OK, ale pri vkladani novinek to hlasi Panel nástrojů "Basic" neexistuje , nevite jak to osetrit aby mi to chodilo i pri vkladani novinek???

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: tomask (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-24, 17:40

jak to vypada najdete tady [img] [http://www.mp3centrum.cz/Images/basic.gif] [/img]

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: CzechDave (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-27, 22:11

Mám tu update mých hrátek s FCKEditorem. O několik příspěvků výše jsem psal, že mám problémy s iBrowserem a FileManagerem (viz ty prapodivné hlášky Unknown error apod.). Po nějaké době jsem trošku překopal web, domluvil si s webhosterem, že mi povolil tak kompletní práva na PHP, jak to šlo a zkusil znovu nainstalovat a rozjet FCKEditor. A ejhle - vše funguje, FileManager uploaduje soubory, vytváří adresáře, iBrowser browsí jako po másle. Pokud to takhle vydrží i nadále, pak jsem plně spokojený. Takže řekl bych, že ty mé předchozí problémy byly nejspíš způsobené přístupovými právy na PHP systému u webhostera. Dokonce jsem si na základě rad ve zdejším fóru upravil velikosti rámců v editoru článků a ještě další drobné úpravy.
Teď bych rád do systému integroval nejnovější verzi FCKEditoru, neb tam jsou funkce, které se mi líbí. Tady bych se Tě rád zeptal, Lukáši - jak na to? Tys integroval stávající verzi FCK, nemáš něco jako seznam proměnných nebo rovnou "How To Do It Myself" příručku ;-)? Zkoušel jsem si to vyhledat tady na fóru, ale ničeho jsem se nedopátral. Předem díky za info...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava CzechDave v 27.07.2006 22:11.

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: DavidT (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-29, 08:44

Máte také problém s FCK editorem,myslím tlačítko zdroj kdy v exploderu se to funguje jak má a ve Firefoxu to otevře nový okno takže když tam chci něco zkopírovat v html tak to nejde protože pod tím oknem nen í žádný tlačítko na uložení.

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-29, 20:13

Niekde by tam malo byť nastavenie pre zobrazovanie zdroja v novom okne. Dá sa to zakázať, potom je zdroj priamo v textarea.

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: DavidT (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-30, 11:54

A víš prosímtě kde?Nikde jsem to nenašel.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava DavidT v 30.09.2006 20:07.

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: aggi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-10, 19:25

nainstaloval jsem FCKeditor do nové instalace 2.8.0, ale vyskytl se drobný problém, panel nástrojů se načítá stále dokola a řadí se hezky pod sebe donekonečna. Tuším že chyba je neukončený příkaz, ale jsem natolik velká lama, že nemůžu přijít na to ve kterém souboru a kde přesně... Poradí někdo prosím??

jo zapoměl jsem připsat, děla mi to v Opeře...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava aggi v 10.12.2006 19:29.

Re: FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: javik (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-29, 18:21

ahojky, nemate nekdo tu implementaci fckeditoru nekde stazenou. Nemuzu se dostat na www.oldlukas.cz a kdyz uz se tam dostanu, tak se nic nestahnu, odezva stranek je neskutecne dlouha a strasne dlouho se nacitaji. Moje pripojeni je urcite ok, jsem na LAN. Dekuji za pomoc.

Jakub
icq [172-778-772]
[http://www.javik.cz]

Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.