KForum : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně KFora?
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3
Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-24, 08:04

Mám už dvoutýdenní zpoždění, já vím. Poctivě všem odepisuji na maily - mimo jednoho co má plnou schránku a tak se mi to vrací.

Rozdělal jsem v admin část a překopal ji, takže moje idea, že vám nejdřív udělám ten systémový blok a pak až další věci, padla. Neodhadl jsem to.

Momentální stav je:
- celé nastavení fora se provádí z admin části, nic se už nedoplňuje do config.php.
- je vytvořený absolutní vládce nad forem, je nastavovaný z admin části, ale zatím je bez pravomocí
- je zprovozněný avatar, ale není k němu dodělaná ochrana limitu velikosti
- je rozdělané individuální uživatelské nastavení parametrů zobrazení
- s čímž souvisí i kontakt na mail, popř. na další věci

Jak tohle dodělám a nebude to vypadat jak rozkopaná křizovatka, bude systémový blok. Strpení, stále na to mám jen víkendy.

Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-01, 08:06

Pro podívání a test (aby bylo vidět, že úplně nestagnuju, i když je to šnečí tempo) - nastavení fora v admin části. Už se nic nedoplňuje do config.php, ale je to nastavitelné přes web:

[http://www.saton.cz/rs265/admin.html]
jméno: test heslo: test

Po experimentech to dejte zpět do původního stavu prosím :)

pozn.: Změna ještě bude - seznam moderátorů bude ze seznamu uživatelů, ne adminů a autorů.

opr: ehm, měl jsem na mysli výběr vládce nad forem, ne moderátora, chybka



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava Kubajs v 01.11.2005 13:07.

Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Holfi1 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-01, 12:40

Super , vypadá to moc hezky.

Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Holfi1 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-20, 14:59

Chtěl bych se zeptat, jak se daří doladit tvoje fórum Kubajs ?? Co jsem koukal u tebe, vypadá to už plně funkční.

Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-20, 21:18

Když nebudu počítat, že jsem se nedostal k dalším vylepšením, tak ve stavu v jakém je, je už plně funkční. O vánocích se mi snad podaří to jednak dat do instalačního stavu s plnohodnotným popisem, druhak to zase předělat na další verzi phprs ... i když popravdě už raději nic neslibuji, protože když se na to dívám jako nezaujatý pozorovatel, tak si o sobě musím říct, že jsem jen slibotechna a žvanil. Je mi to líto, ale tenhle rok je více než šílený s množstvím práce. Ano jsem tomu rád, ale chybí mi tím i to minimum času abych se věnoval tomuhle svému krásnému koníčku ... škoda, že tenhle rok vycházejí vanoční a novoroční svátky tak blbě, že skoro není žádné volno.

Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Holfi1 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-20, 21:32

Zas takový drama to není. Až to bude, tak to bude, i když se na to už samozřejmě těším. Potřebuji už fórum trochu pročistit a nechce se mi to dělat přes DB. Tak hezké Vánoce, všechno nej a ať se ti daří.

Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: koffr (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-29, 21:12

Takovej dotaz - co je to ten avatar? :-)

Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-29, 21:46

Mám dojem, že avatar je nějaký výraz z počítačovách her, cosi jako virtuální identita v té které hře. Tady to nejspíše bude nějaký obrázek, který Tě bude chrakterizovat, třeba Tvoje fotka, nebo fotka sousedovic psa... nebo jakýkoliv jiný grafický symbol. Buď si to budeš moci uploadovat, nebo vybrat z nějaké galerie. Tohle je moje představa avatara, možná že je třeba úplně špatná... :-)

Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Co0kies (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-15, 09:45

mam problem
stiahol som si forum to s prveho komentu je sice funkcne ale
ked sa spusti.. hodi mi to do stredneho ramu s tym ze mi pravy zmizne uplne
a pripoji k nemu zahlavie

[http://skjama.hfs.cz/kforum.php]

neviem ci sa to uz niekde riesilo tu som sa o tom moc nedozvedel :/
dik za pomoc


Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Co0kies (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-15, 10:09

mam velmi silny pocit ze je to forum pre 2stlpcovy fs_download.sab
kedze ked dam kforum.php.. dako mi to cita tu sablonu fs_download.sab

nemohlo by sa to rozsitit aj pre 3stlpcovy fs_base.sab ?
resp ktory kus kodu na to ukazuje... hladam to ale marne zatial :/

Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-16, 00:27

Máš pravdu. Forum opravdu využívá šablonu fs_download. Bylo to tak uděláno schválně, aby se mohlo roztahnout přes dva sloupce stejně jako download sekce.

Najdeš to na zacatku souboru kforum.php kde je rozcestnik a kde najdeš tvrdé přiřazení šablony

$rs_main_sablona="download";

Mělo by stačit zaremování toho řádku. Nebo to udělat bez změny kodu a udělat download šablonu jako kopii té základní.

Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Holfi1 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-03, 23:10

Jak to vypadá s finální verzí ??

Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-05, 11:29

Zatím špatně, uzavíráme minulý rok takže jsem v práci i o víkendech. Rozkopanost se tím bohužel zatím nesnížila.

Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Franta (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-08, 22:47

Pokouším se instalovat Kforum, bohužel mi to háže následující chybu

Error C5: Při pokusu o import zadaného plug-inu došlo k chybě. Ověřte si správnost zadané cesty a kompatibilitu plug-inu s vaší verzí phpRS!

Jsem začátečník, tak bych prosil o radu

Franta

Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-08, 23:02

lepší popis, takhle se nikdo nic nedozvěděl...

prostě plugin není určen pro používanou verzi phpRS...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Franta (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-09, 20:57

Jsem lama, moje chyba při kopírování souborů. Díky za trpělivost. Prošel jsem si ještě jednou všechny kroky a zjistil jsem, že jsem si vlsatní plugin nakopíroval jinam

Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: peco (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-25, 12:24

Zdravicko, mam taky dotaz ohladom vzhladu KFORA.

chcel by som si upravit texty ako : " Byl jsi tu naposledy dne..." "Poslední post vložil..."
"V současné chvíli je v tomto fóru uloženo ...."

atd. neviete kde a ako?



Dakujem. Peco

Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: kroky (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-25, 13:36

Treba pouzit vyhladavanie, napr. cez Total Commander...
Hladaj v adresari LANG....

Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-25, 20:41

Chtěl jsem říct, jsou všechny v samostatném souboru, ale jak koukám, tak nejsou a jsou přímo v kforum.php.
Budu se na to muset podívat, asi jsem to dělal jen pro poslední instalaci a ta není ještě oficiální. Dám vědět.

Re: KForum 1.2.0 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-01, 23:57

Poslední verze pro rs265 - BETA - a prozatím jen na ukázku:

[http://www.saton.cz/rs265/index.php]

Poslední úpravy jsem dodělal teď a protože musím ráno do práce, je čas zalehnout. Proto ta BETA.

Co se vlastně změnilo od verze ke stažení:

- hlavní změnou je blok posledních přidaných příspěvků - prozatím je jen v jednoduchém, uživatelsky neměnném stavu - mám s ním ještě další plány, ale je docela možné, že s nimi začnu až po překlopení do verze pro rs280

- možnost mít avatara - protože není ještě dokončena ochrana proti velkým nebo jinak nevhodným souborům, může je přidávat jen admin prostým nakopírováním na web - bude zlidštěno hned jak to dotáhnu do konce

- všechna nastavení, která se musela vkládat do config.php jsou dostupná a přenastavitelná přes admin rozhraní

... z těch větších změn mě už nic nenapadá, takže to zatím uzavřu a půjdu spát. Pokud by se na to někdo díval a přišel narazil na chybu, tak budu samozřejmě velmi rád, když ji oznámí. Jak pro přístup na web, tak do admin části je vytvořen uživatel test s heslem test. Pokud budete dělat změny v admin nastavení, tak to prosím vždy uveďte do původního stavu ať se ostatní nedočkají nepříjemných překvapení (třeba změna cesty k obrázkům ;)

Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.