Interní fórum : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně interního fóra?
phpRS - redakční a informační systém
Nefukncni Forum na host.sk
Zaslán uživatelem/kou: perteus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-27, 19:10

sem se setkal s jednou zajimavosti na host sk ma kamos phprs 2.6.5 a interni forum 1.3.0.1 v adminu je vse v pohode, muze pridavat temata a i prispevky, ale jakmile se pokusi otevrit forum.php hodi to asi takove hlasky

Fatal error: Call to undefined function nadpis()

a ktomu vypise dalsi vecicky

Warning: main() [function.include]: Failed opening 'KIFo//KIFoShow.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /mnt/storage/users/j/e/b/jebacky/phprs/forum.php on line 55

Warning: main() [function.main]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/lib/php/KIFo//KIFoForm.php) is not within the allowed path(s): (/mnt) in /mnt/storage/users/j/e/b/jebacky/phprs/forum.php on line 56

na localu ale vse beha ok hmm tak co stim ted? :-)

Re: Nefukncni Forum na host.sk
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-27, 20:34

snad se tam někde vloudila chybička s názvem adresáře (nevím přesně kde a jak, u mě to tak není (jen jsem to tak vydedukoval ze zdejšího fora a nikdo mi zatím nedepsal) a zatím jsem se nedopátral, ale koukněte se, jesli se Váš adresář KIFo jmenuje opravdu tak, anebo je pojmenovaný KIFO. V případě že je tam napsáno KIFO (s velkým O na konci) tak jej přejmenute na KIFo s malým o.

Jeslti jsem to pochopil správně, mohlo by to třeba být tohle

Re: Nefukncni Forum na host.sk
Zaslán uživatelem/kou: perteus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-27, 21:11

Jo tak to bylo presne ono stacilo to prejmenovat na KIFo a bylo to, ale nechapu to stejne nastaveni sem pouzil na localu a tam vse bezelo v pohode :-) divne :-))

Re: Nefukncni Forum na host.sk
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-27, 22:02

Nevím kde a kdy došlo k tomu přejmenování.

Nicméně na lokále to většina lidí zkouší na Windows (Já taky, neumím používat Linux a zatím nebylo kdy a jak si tohle vyzkoušet). Na Webu je většinou používán Linux, pro své výhody: cena, stabilita, konfigurovatelnost, bezpečnost etc.

Windows nedělají rozdíly mezi jmeno a JMENO, případně JmEnO. Linux ano. :-) (ono je to správně, tak jak to dělá Linux)

A je to.

Re: Nefukncni Forum na host.sk
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-27, 22:13

a bohuzel, podle cisla ta chyba pada na mou hlavu.. Ted uz by to melo byt v downloadu v poradku...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.