Galerie : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně doplňku Galerie?
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3
Re: Zase galerie
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-06, 20:58

Tak jsem si dnes našel cca 1/4 hodinky a zjistil jsem, že to dělá pouze uvětších souborů jak cca 800kB ... přesto že na server mohu uploadovat mnohem větší soubory ... soubory se totiž i uploadují, ale nezdaří se zápis do db, čili tam asi bude problém v jiné fci, která něco u velkých souborů nezvládá ... teď na to nemám bohužel čas, takže to kuchat nebudu, až ten čas bude, tak dyžtak ... ale on už zas Michálek vyvíjí novou verzi, třeba už to tam bude bezproblémové ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Zase galerie
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-06, 21:29

trocha OT na xsuchy09:
však obrázek větší než 800kB nemá na netu co dělat...
konec OT...


pro tvůrce stránek...

Chápu že se to někomu může zdát jako chyba galerie, ale stále si uvědomujte, že ne každý je připojen rychlou linkou.
Když jsem na cestách, mám většinou obrázky zablokované, aby se raději nestahovali. Nejde tu o množství přenesených dat, ale o nutnost získat rychle informace a pak jsou mi obrázky < 800kB naprosto ukradené...


All pěkný pátek

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Zase galerie
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-06, 22:09

Ano JanVar, v tomto souhlasim ... ale šlo o to, že do tý galerie dávaj různý lidi různý fotky ... a pak mi pořád někdo bude psát, že mu to nejde a kdesi cosi ... prostě někdo to tam chce dát v plné kvalitě, fotky z nějaké akce atd. ... jinak jsou tam i jiné chyby, v dotazech na db, kde jsou špatně specifikovány hodnoty id jako '' (prázdný řetězec), ale měla by se předávat null ... to samý u hodnot, které jsou definovány jako NOT NULL (poslední 4 myslim) a předávají se při přidávání obrázku jako '' (opět proměnné datového typu integer, což je chyba ...) ... to byla hlavní vina nefunkčnosti galerie (záleží na verzi MySQL a nastavení, některé to překousnou, přesněji nastavené ne) ... atd.

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Zase galerie
Zaslán uživatelem/kou: Off (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-03, 14:08

Hoj lidicky,
mam stejny problem jako: xsuchy09
s tim rozdilem ze mi to upload pouze file > 50kb !!!!

kdyz se snazim do Externi galerie nahrat soubor vetsi nez 50kb nahlasi:

Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 1500 bytes) in /www/2/site14232/wwwroot/gal_funkce/gal_fnc_obrazky.php on line 74

mno a obrazek se neobjevi nikde...

pritom kdyz dam obr. mensi, normalne to jede, chmod na 0777 je nastaven, vse co jsem se docet jsem zkousel, nic.

poradi nekdo?

thx.

Tak uz jsem na to prisel, obrazek nemi byt moc veliky, ne na kb ale take na pix.
puvodni (co nesel) byl veliky 1600*1200
zmensil jsem ho na 1000*750 a uz to jede.

Nebylo by od veci napsat pro uzivatele co chteji zobrazovat vetsi obr. napsat kde se to meni...

thx. Off




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Off v 03.06.2006 14:16.

Jít na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.