Galerie : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně doplňku Galerie?
phpRS - redakční a informační systém
Galerie - problém
Zaslán uživatelem/kou: koFolik (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-23, 14:24

Mám problém s galerií. Jednak když chci nastavit hodnoty v konfiguraci galerie napíše mi to Úprava databáze se nepovedla, prosím zkuste to později. Je potřeba někam zadávat nějaké údaje podobně jako u phpRS do config.php?

A další problém se týká když jdu na můjweb/gallery.php vypíše se mi tam přibližně toto.

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/osklaxon.cz/domains/klapka/gal_funkce/gal_fnc_galerie.php on line 14

Warning: fopen() [function.fopen]: Unable to access galerie_chyba.php in /var/www/osklaxon.cz/domains/klapka/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 316

Warning: fopen(galerie_chyba.php) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/osklaxon.cz/domains/klapka/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 316

Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for galerie_chyba.php in /var/www/osklaxon.cz/domains/klapka/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 317

Warning: fread(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/www/osklaxon.cz/domains/klapka/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 317

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/www/osklaxon.cz/domains/klapka/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 318

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/osklaxon.cz/domains/klapka/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 112

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/osklaxon.cz/domains/klapka/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 112

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/osklaxon.cz/domains/klapka/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 116

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/osklaxon.cz/domains/klapka/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 120

Jak to prosím vyčešit? Fórum jsem prolezl nicméně odpověď nenalezl.

Re: Galerie - problém
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-23, 15:40

Máš vše správně nainstalované? Databázi? Správně umístěné soubory? Atd...

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Galerie - problém
Zaslán uživatelem/kou: koFolik (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-23, 16:38

Jel jsem podle návodu. Zcela na čisto. Galerie tam nikdy předtím nebyla. Jediné co jsem dělal, že jsem měnil kódování u všech souborů na UTF-8, ale to by na nic nemělo mít vliv. A zasekl jsem se u bodu s tím nastavováním kde na mě vyskočila nepěkná hláška Úprava databáze se nepovedla, prosím zkuste to později.

A pak se tam objevili ty warningy. Budu rád za každej nápad.

Re: Galerie - problém
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-13, 23:53




Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.