Galerie : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně doplňku Galerie?
phpRS - redakční a informační systém
Nefungující náhledy + přidávání
Zaslán uživatelem/kou: confiG (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-11, 19:04

Dobrý den,
mám takový problém, který jsem tu nenašel. Možná neumím do vyhledávání dát ty správná slova, ale prostě nenašel. Na mých stánkach jsem si vytvořil galerii. Vše šlo jako po másle až na to, že se mi nezobrazují náhledy a nevím jak jinak než přes ftp nahrát obrazky. Web je zatím na ic.cz (http://frisbee-zone.webovka.eu) nez ho dodělám k mé spokojenosti. Prosím o radu a předem mnohokrát děkuji.
S pozdravem Dawe

Re: Nefungující náhledy + přidávání
Zaslán uživatelem/kou: confiG (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-14, 13:26

Misto nahledu je nejaka nudle na kterou kdyz kliknu tak to pise:

Warning: fopen() [function.fopen.php]: Unable to access galerie_chyba.php in /home/free/webovka.eu/f/frisbee-zone/root/www/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 316

Warning: fopen(galerie_chyba.php) [function.fopen.php]: failed to open stream: No such file or directory in /home/free/webovka.eu/f/frisbee-zone/root/www/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 316

Warning: filesize() [function.filesize.php]: Stat failed for galerie_chyba.php (errno=2 - No such file or directory) in /home/free/webovka.eu/f/frisbee-zone/root/www/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 317

Warning: fread(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/free/webovka.eu/f/frisbee-zone/root/www/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 317

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/free/webovka.eu/f/frisbee-zone/root/www/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 318



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.