Galerie : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně doplňku Galerie?
phpRS - redakční a informační systém
Nelze založit Galerii ve správě není žádné tlačítko
Zaslán uživatelem/kou: Trampino (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-07-18, 22:45

Mám PHPRS 2.8.0 a chtěl jsem začít používat modul pro externí galerie.
Postupoval jsem dle návodu z instalace.
Rozkopíroval jsem do PHPRS instalaci phpRS Galerie 0.99.500d, pak jsem přidal v administraci plugin, nastavil jsem správně konfiguraci galerie, adresář gallery má práva nastavena na 777.
Když ale vlezu do správy galerií jako admin tak tam nikde nemám žádnou možnost jak založit galerii natož do ní importovat obrázky. Nezobrazuje se mi tam žádné tlačítko nebo formulář pro založení nové galerie.
Nevíte prosím někdo, kde by mohla být chyba?

Napadlo mě že by chyba mohla být v tom že je tam nějak špatně kódování, protože texty v tabulce Přehled všech nastavených galerií (která je bohužel prázdná) se zobrazují se čtverečky místo ž, ale tím to snad být nemůže, ne?

Poraďte prosím. Předem děkuji.

Re: Nelze založit Galerii ve správě není žádné tlačítko
Zaslán uživatelem/kou: Trampino (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-07-19, 00:06

Ještě bych rád doplnil aby mě na to nikdo neupozorňoval, že počet galerií pro admina mám samozřejmě nastaven jako nenulový. Konkrétně jsem pro admina nastavil počet galerií na 7.
Když přidám galerii přímo v databázi přes mysqladmin, tak se mi pak v administraci galerií objeví a můžu editovat její nastavení, ale zase nikde není možnost do ní vložit nějaký obrázek. A když dám blok typu galerie do struktury webu, tak se zobrazí, ale samozřejmě v něm není nic ani třeba nějaká navigační tlačítka pro pohyb v rámci galerie. :-(

Re: Nelze založit Galerii ve správě není žádné tlačítko
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-07-19, 18:10

tak jo, nebude tě asi nikdo upozorňovat na nenulový počet galerií, ale co kdybys RTFM

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Nelze založit Galerii ve správě není žádné tlačítko
Zaslán uživatelem/kou: digitalko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-02, 18:00

Když ale vlezu do správy galerií jako admin tak tam nikde nemám žádnou možnost jak založit galerii natož do ní importovat obrázky. Nezobrazuje se mi tam žádné tlačítko nebo formulář pro založení nové galerie.

Ja mám rovnaký problém, aj keď vo verzii 2.6.5
Vyriešil si to nejako ?

Přílohy: ga.JPG (36kB)  
Re: Nelze založit Galerii ve správě není žádné tlačítko
Zaslán uživatelem/kou: ATP (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-02, 19:18

registrovanej a přihlášenej čtenář-redaktor-admin přidává galerie a fotky do nich ne přes admin sekci, ale přímo přes hlavní stránku. Podle toho, jestli to má v adminu v konfigu galerie povoleno.
Přehled galerií - Přehled kategorií - Nová galerie - Nový obrázek - Nejlepší obrázky
doporučuji doplněk : [http://www.phprs.net/forum/read.php?7,26189,page=1] - zcela geniální :)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava ATP v 02.09.2007 19:21.

Re: Nelze založit Galerii ve správě není žádné tlačítko
Zaslán uživatelem/kou: digitalko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-02, 20:31

Super, nečakal som takú rýchlu a normálnu odpoveď.
Teraz mám už len kozmetický problém :
Prečo sa v modrom pásiku neobjavil nápis Galéria ?
Viď foto.

Přílohy: ga2.JPG (16kB)  
Re: Nelze založit Galerii ve správě není žádné tlačítko
Zaslán uživatelem/kou: ATP (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-02, 23:26

zkus jinej "typ bloku"

[http://infoportal.oslavany-cz.eu/]

Re: Nelze založit Galerii ve správě není žádné tlačítko
Zaslán uživatelem/kou: digitalko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-03, 19:39

Vyskúšal som všetkých 5 typov a nič.

Re: Nelze založit Galerii ve správě není žádné tlačítko
Zaslán uživatelem/kou: ATP (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-03, 23:20

tak dej do nadpisu bloku toto: nahodny_Fotogalerie

Re: Nelze založit Galerii ve správě není žádné tlačítko
Zaslán uživatelem/kou: Co0kies (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-07, 10:42

dik za info ohladom pridavania,
iked je to dost o hubu pisat clanky, ankety etc v admine a pak pridavat fotky na webe,..
neupravil to niekto aby to slo v adminovi, pride mi to chore robit administraciu na dvoch miestach

Q: To by stacilo skopirovat kod co je v subore pre web a niekam to hodit do admin php suboru a uz len button, ci nie ? :)

Re: Nelze založit Galerii ve správě není žádné tlačítko
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-08, 12:11

Nejakutálnější verze galerie (0.99.900) má možnost tvořit galerie a přidávat fotky v adminu. Upgrade není zas tak velký problém;)
Jen je třeba myslet na to, že pokud využíváš kategorie, tak ta nová verze je neumí.........

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.