Galerie : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně doplňku Galerie?
phpRS - redakční a informační systém
práva ke galerii
Zaslán uživatelem/kou: Jitkara (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-29, 18:48

Někde se asi mi stala chybka a najednou mám u všech galerii plná práva pro všechny uživatele (každý může všechny editovat i smazat). Nevíte někdo co s tím (mimo přeinstalace)?

Re: práva ke galerii
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-29, 20:42

křišťálová koule zjevila, že máš špatně nastavená práva :-)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: práva ke galerii
Zaslán uživatelem/kou: Jitkara (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-30, 08:03

Děkuji za pohled do koule a ráda bych zvolala heuréka.
Provozuju weby dva a srovnávala jsem několikrát nastavení, neb na jednom je vše OK a druhý mi dělá tohle.
Jediný rozdíl je, že na "problémovém" webu mi nechce zůstat zakliknutá volba o vyřazení externí části :o(
Pro jistotu
- nastavuji "konfiguraci galerie" - ale tam je jenom o právech přes FTP
- u uživatele nastavím povoleno u phpRS Gallery, ale tam taky žádnou volbu nevidím a uživatel má práva "autor"
Nastavuji ještě někde něco?

Re: práva ke galerii
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-30, 11:24

tak povypínej všem všechna práva, pochopitelně kromě admina a vyzkoušej. Neměl by nikdo nic moci.
Pokud bude vše OK, postupně práva zase přidělíš...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: práva ke galerii
Zaslán uživatelem/kou: Jitkara (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-30, 18:03

Provedla jsem.
Vypnula práva - nikdo nic nemohl - nastavila jsem u galerie povoleno - vše při starém.
Nepomohlo by něco přepsat v DB? Pořád mne mate to, že si nechce zapamatovat vypnutí ext. části, nevím jaký to má nějaký vliv, ale asi by mělo fungovat.

Díky za čas a rady.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.