Galerie : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně doplňku Galerie?
phpRS - redakční a informační systém
TOP obrázků a smazání obrázků
Zaslán uživatelem/kou: Ifča (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-01-30, 09:54

Mám galerii 0_99_900 na phpRS 2.8.0...

Chtěla bych se zeptat, jak funguje TOP obrázků, konkrétně Nejlépe hodnocené
.... když mám třeba 9 obrázků hodnoceno 1 - jak se třídí? Všimla jsem si, že na prvním místě mám třeba obrázek hodnocený 1 jedním člověkem a až např.: na devátém místě obrázek hodnocený 1 více lidmi.... neměl by být tento obrázek na prvním místě?

Další dotaz se týká smazání obrázků a galerie.... jako administrátor jsem si v administrační části smazala galerii, ve které byly 2 obrázky, bez komentářů, oba hodnocené. Po smazání galerie se tyto obrázky zobrazuji, nebo spíše zůstal po nich jen text v TOP obrázků (Nejlépe hodnocené)

K vidění na [http://www.toller.cz/gallery.php?modul=gallery&akce=obrazek_top] - jedná se o obrázek Endy a Osmák Čip - někdy se náhled zobrazí někdy né...

Tady nevím zda jsem postupovala správně, zda jsem třeba neměla první smazat obrázky a pak celou galerii.

-----------------------------------------------------

Takže opraveno:
Aby tam nebyly smazané obrázky dala jsem do fce function ObrazekTop() podmínku
... where media_smazano!='1' ...


a pak ohledně třídění Nejlépe hodnocené :
$mysql=mysql_query("select * from ".$GLOBALS["rspredpona"]."media where media_smazano!='1' and media_hodnotilo>0 order by (media_znamka/media_hodnotilo) asc, media_hodnotilo desc limit ".$kolik,$GLOBALS["dbspojeni"]);


:o))






Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Ifča v 05.02.2007 17:38.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.