Galerie : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně doplňku Galerie?
phpRS - redakční a informační systém
Odkaz z prehladu priamo na obrazok - nie na dalsie okno
Zaslán uživatelem/kou: eMKaSK (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-13, 12:31

Potrebujem aby sa mi po klinuti na nahlad otvoril iba obrazok a nie dalsie okno. neviete kde co zmenit??
Badam nad tym uz asi dve hodiny a na nic rozumne som neprisiel.

galeria sa anchadza tu: [http://melcice-lieskove.sk/gallery.php]

a dalej by som nechcel aby nejako menilo nazov obrazku pridavanim cisla do nazvu obrazku. ale ak by to bolo noc zlozite tak toto by som ozelel.


Dik

Re: Odkaz z prehladu priamo na obrazok - nie na dalsie okno
Zaslán uživatelem/kou: eMKaSK (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-13, 14:37

>>
a dalej by som nechcel aby nejako menilo nazov obrazku pridavanim cisla do nazvu obrazku. ale ak by to bolo noc zlozite tak toto by som ozelel.
>>
toto som nasiel:
je to v: gal_funkce/gal_fnc_obrazky.php

najst toto:

function ObrazekVytvorNazev($jmeno,$co) {
$file_time=time(); // vygeneruje nam aktualni cas, ktery se pak prida na zacatek souboru
$file_postfix=explode(".",$jmeno); // zjistime nazev a priponu souboru (rozdelenim nazvu na casti okolo "tecky")
$file_head=explode(" ", trim($file_postfix[0])); // pokud nazev souboru obsahuje mezery, vybereme pouze prvni cast do mezery
$file_prefix=strtolower($file_time."_".$file_head[0].".".ObrazekZjistiPriponu($jmeno)); // sestavime cely nazev obrazku

a upravit takto:

function ObrazekVytvorNazev($jmeno,$co) {
$file_postfix=explode(".",$jmeno); // zjistime nazev a priponu souboru (rozdelenim nazvu na casti okolo "tecky")
$file_head=explode(" ", trim($file_postfix[0])); // pokud nazev souboru obsahuje mezery, vybereme pouze prvni cast do mezery
$file_prefix=strtolower($file_time."".$file_head[0].".".ObrazekZjistiPriponu($jmeno)); // sestavime cely nazev obrazku

ale pravdepodobne tu vznika riziko ze ak budu mat obrazky taky isty nazov tak sa nieco pototo ale nevoiem co. pre skuseneho uzivatela ktory bude vediet ze si na to musi davata pozor by to nemal byt ale asi problem.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.