Galerie : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně doplňku Galerie?
phpRS - redakční a informační systém
"Nepodařilo se vygenerovat náhled! " - jenom nekdy
Zaslán uživatelem/kou: panet (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-26, 14:25

Do verze 2.80 jsem nacpal phpRS galerii (pro verzi 2.65), zalozil jsem tri galerie, pres FTP pridal foto a bez problemu. To bylo v patek po obede, vecer z domu uz mi to hlasilo vyse uvedenou hlasku.
Navic u galerii vytvorenych v praci mi jde obrazek pridat, u nove galerie nejde. Nejde ani pres FTP, ani pres www rozhrani.

uz jsem tu cetl, ze podobny problem nekdo resil, ovsem jednak jsem nenalezl, kde opravny kod vlozit a navic je mi divne, ze nekde to jde a nekde ne. IMHO to ma funkci na genrerovani nahledu jenom jednu nebo nema?

Napada nekoho co s tim?

Dik

Re: "Nepodařilo se vygenerovat náhled! " - jenom nekdy
Zaslán uživatelem/kou: panet (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-26, 14:31

Tak jeste jeden poznatek, jeden JPEG mi to vezme (tedy vygeneruje nahled) a druhy v te same galerii ne!

Re: "Nepodařilo se vygenerovat náhled! " - jenom nekdy
Zaslán uživatelem/kou: panet (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-26, 14:35

Poznatek 2. :
Po zmene jmena na mala pismenka, to funguje i u obrazku, u kterych to neslo.
Bud jsem objevil Ameriku :-) nebo jsem prehledl upozorneni nekde na tuto vec nebo jsem nasel "chybu"?

Re: "Nepodařilo se vygenerovat náhled! " - jenom nekdy
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-26, 16:36

Ameriku fakt ne... už se tu o tom psalo. Zrovna tak jsou problemy s diakritikou v názvu souboru

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava JanVar v 26.03.2006 16:36.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.