phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
phpRS a php 7
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2019-01-30, 11:07

Je tu ešte niekto, kto by ocenil verziu upravenú pre php 7? Ak by sa upravilo pár vecí, zmizli by chyby súvisiace s nekompatibilitou, warningy a deprecated hlášky, čím by sa životnosť zas posunula až do verzie php 8.

Re: phpRS a php 7
Zaslán uživatelem/kou: pertinax (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2019-01-31, 18:42

Prechod na novšiu verziu php uvítajú asi všetci, ktorí majú web na phprs.

Ako ma v posledných dňoch informoval websupport, tak podpora pre php 5.6 skončila v decembri 2018:

"Pekný deň, viete o tom, že na Vašom hostingu používate staršiu verziu PHP 5.6, ktorej predĺžená oficiálna podpora definitívne skončila v decembri 2018? Prestala tým získavať bezpečnostné/opravné aktualizácie, takže na prevádzku dôležitého webu ju už neodporúčame.

PHP 5.6 ostane na našich serveroch dostupné aj v najbližšom roku, Vaša webová stránka bude bez akýchkoľvek zmien fungovať aj naďalej. Odporúčame Vám ale zvážiť bezplatnú aktualizáciu na jednu z podporovaných verzií PHP 7 (7.1 - 7.3, keďže podpora 7.0 skončila tiež), ktorá zvýši bezpečnosť Vašich webových stránok a radikálne zlepší výkon celého hostingu."

Takže sú dve možnosti, prejsť na iný redakčný systém, alebo dúfať, že phprs bude niekto upravovať v závislosti od zmien php a mysql.

[http://www.zeleznicne.info]

Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2019-04-24, 13:12

ahojky ja v php uz x let nejsem , bohuzel a tak mi nezbyvalo nic jineho nez staricky web v phprs (www.palenice.net) tzn jeho hosting z active presunout na banan :-)

| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2019-05-14, 16:21

Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.