phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Diskuzni forum
Zaslán uživatelem/kou: Thomash (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-22, 14:15

Ahoj, prosim vas, shanim nejake funkcni diskuzni forum pro PHPRs 2.8.1. Zkousel jsem Guestbook i kForum, ani jedno jsem nerozchodil. Potreboval bych aby bylo propojene s databazi registrovnych uzivatelu, nevite nekdo o necem?


Dekuju

Re: Diskuzni forum
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-22, 14:38

Ještě můžeš otestovat IntForum. Viz. sekce s pluginy. Jinak KForum se dá rozběhat v pohodě, sám ho používám. Pokud jsi měl nějaký problém při instalaci, měl jsi využít fóra, uvést chybové hlášky apod!

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Diskuzni forum
Zaslán uživatelem/kou: Thomash (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-22, 14:42

To jsem samozrejme zkousel, ale tu chybu mi to hlasilo hned pri instalaci neco v specfce.php na radku 623, ale hlasilo to stejnou chybu u obou.

Mohl bys mi kdyztak pomoci s tim IntForem, kdyz mne to zas vyfuckuje?

Dekuju

Re: Diskuzni forum
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-22, 15:40

Thomash napsal/a:
-------------------------------------------------------
> To jsem samozrejme zkousel, ale tu chybu mi to
> hlasilo hned pri instalaci neco v specfce.php na
> radku 623, ale hlasilo to stejnou chybu u obou.

Něco mi v specfce.php...... Stejná chyba u obou. Co takhle tu chybu uvést? Tohle vypadá na chybu někde trochu jinde, než přímo v uvedených pluginech. TUdíž tady ocituju sám sebe: Pokud jsi měl nějaký problém při instalaci, měl jsi využít fóra, uvést chybové hlášky apod! Ale nejdřív zadat tu chybovou hlášku do vyhledávání, jestli se s tím už někdo jinej třeba nesetkal a nevyřešil to!

>
> Mohl bys mi kdyztak pomoci s tim IntForem, kdyz
> mne to zas vyfuckuje?
>
> Dekuju

IntForum zde má svou vlastní sekci, budeš-li mít nějaký problém, obrať se tam a třeba ti někdo poradí. Já ne, IntForum nepoužívám.


T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Diskuzni forum
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-29, 14:50

intforum i kforum je propojene...
zalezi co pozadujes...
hlasilo to neco= jak by rekl jeden zkuseny programator: neumime cist z kristalove koule a vedet co ti to presne napsalo za hlasku... :-)
asi tak nejak..

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Diskuzni forum
Zaslán uživatelem/kou: ir1 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-07-13, 13:01

ahoj,
jsem asi jediny na svete, ale nepochopil jsem instalaci jak mam rozebehnout kforum, stale mne to nejde :(

muze mne pls. nekdo poradit ?

Bez problemu jsem provedl toto:

# barvy, písma
Obsah souboru css.txt z adresáře install přikopírujte na konec souboru css v adresáři aktuálně používaného layoutu. Nastavení barev v instalaci zhruba odpovídá layoutu FreeStyle2006.

# instalace pluginu
Běžná, neliší se od standardní instalace. V admin rozhraní v menu Konfigurace/Správa pluginů nainstalujte plugin/kforum/plugin.php

# configurace
veškeré nastavení KFora je oproti starším verzím přesunuto do admin části

pokud jdu do do admin casti a dam kforum, napise mne to toto:

RS_KFO_ROZ_NADPIS

Fatal error: Call to undefined function phprs_sql_dbcon() in /home/www/kukweb.info/subdomains/irsko/phprs/admin/akforum.php on line 27



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.