phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Zpracování jednoznačných otázek a odpovědí
Zaslán uživatelem/kou: Jiřík (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-10, 08:42

Ahoj, zajímá mě jestli se někdo zabývá zpraváním jednoznačných a jedinečných otázek a jejich odpovědí k instalaci a správě PHPRS a Gallery?
Myslím, že by to ulehčilo život jak uživatelům, tak i správcům fora, kteří by nemuseli mít nervy na pochodu, když někdo položí otázku která už byla 10x zodpovězena a z toho 4x byli odpovědi ve smyslu odkazu na minulé odpovědi.
Nebylo by od věci takovou nápovědu zpracovat právě s použitím otázek z fora, už jen proto že phprs a jeho komponenty se stávají masovým nástrojem a jeho uživatelů přibývá.
Osobně jsem zde na foru také prudil s otázkama a odpovědi nebyli přesně takové jaké jsem potřeboval. Nakonec jsem dosáhl kýženého výsledku až vlastním bádáním. Ale kdybych neměl částečné znalosti php a css. Tak bych byl v háji.
Osobně bych se do takové nápovědy pustil, ale nemyslím, že bych byl tím zprávným člověkem, když moje výsledky byli více méně dílem náhody a kolikrát ani nevím jak se mi co podařilo.
Ruku na srdce, když hledám odpověd ve vyhledávání, tak po přečtení třiceti článků už ztrácím přehled co jsem vlastně četl. Tohle super dílo PHPRs, si to zaslouží

Re: Zpracování jednoznačných otázek a odpovědí
Zaslán uživatelem/kou: ATP (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-10, 10:45

Jiřík napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Osobně jsem zde na foru také prudil s otázkama a
> odpovědi nebyli přesně takové jaké jsem
> potřeboval. Nakonec jsem dosáhl kýženého výsledku
> až vlastním bádáním. Ale kdybych neměl částečné
> znalosti php a css. Tak bych byl v háji.

Vlastní bádání je pěkná věc, mám pocit, že k té externí galerii jsem ti to popisoval dost dlouho, no nic.
Jinak teda bádej dál, takhle [img]http://www.phprs.net/forum/file.php?0,file=237[/img] vypadá jirikovovideni ve Firefoxu.


Re: Zpracování jednoznačných otázek a odpovědí
Zaslán uživatelem/kou: Jiřík (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-10, 11:59

Furt na tom makám a zkouším si hrát co s tím jde a nejde. Co kde je a jak se to mění podle toho jak tot předělám. Nejlíp se zkouší na ostrém webu. Na lokále to se mi to nezobrazuje validně.
Pro ostatní: ATP použil obrázky ze stránek které se snažím zprovoznit na adrese [http://www.jirikovovideni.eu/kacka]

Re: Zpracování jednoznačných otázek a odpovědí
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-12, 01:42

no nevim jestli se NEJLIP ZKOUSI na ostrym webu. jen bych chtel podotknout ze ten Z E L E N E J text je tam jak pest na oko :D

Re: Zpracování jednoznačných otázek a odpovědí
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-28, 17:31

Každopádně v obou prohlížečích (IE, Fox) má hlavní stránka něco do sebe :-)
Osobně bych se přikláněl k té ve Foxu.
Nic ve zlém, mě to trvalo asi dva roky než jsem vše pochopil a přišel na to jak to funguje, dnes už jedu na phpRs asi 5 let ??? sám nevim. Jediné co ti můžu poradit vrhnul jsi se hned na docela složitý layout, (šablona disajnu) zkusil bych nejdříve jednodušší a i v tom se dají udělat parádní věci.........

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.