phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
phpRS Gallery 0.99.500 v php 2.8.1 - PROBLEM
Zaslán uživatelem/kou: dilong (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-09, 23:28

Ahojte,

mam problem s nainstalovanim galerie 0.99.500 do phpRS 2.8.1

Instalacia prebehla uspesne vratane vytvorenia tabuliek. Avsak po nainstalovani

1) ked dam v admin menu polozku phpGallery vypise mi chybu:

<i>Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/clients/kreativ.sk/kreativ.sk/www/poser/plugin/gal_admin/agal.php on line 38

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/clients/kreativ.sk/kreativ.sk/www/poser/plugin/gal_admin/agal.php on line 40</i>

2) ked chcem ulozit konfiguraciu galerie: vypise mi ze nebolo mozne ulozit... mam skusit neskor

3) pri sprave kategorii v Galerii mi vypise:

<i>Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/clients/kreativ.sk/kreativ.sk/www/poser/plugin/gal_admin/agal.php on line 744</i>

4) pri sprave kometnarov v galerii:

<i>Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/clients/kreativ.sk/kreativ.sk/www/poser/plugin/gal_admin/agal.php on line 598

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/clients/kreativ.sk/kreativ.sk/www/poser/plugin/gal_admin/agal.php on line 635</i>

Viete mi s tym niekto pomoct? Cital som tuna na fore, zeby to malo chodit aj v php2.8.1. Nasiel som ze existuje este aj verzia 099.900 - ale k downloadu som sa nedokazal dopatrat (vo vyhladavani som nic nenasiel)

dik







dilong
ICQ: 4904334
[http://www.kreativ.sk]
[http://www.e-bardejov.sk/infoservis/]
skype: dilong

Re: phpRS Gallery 0.99.500 v php 2.8.1 - PROBLEM
Zaslán uživatelem/kou: ATP (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-09, 23:46

neporadím, ale blbne ti i kforum:
Fatal error: Cannot redeclare zobrazpseudohtml() in /home/clients/kreativ.sk/kreativ.sk/www/poser/plugin/kforum/knove.php on line 37

Tam bude zakopanej pes někde jinde :-(

Re: phpRS Gallery 0.99.500 v php 2.8.1 - PROBLEM
Zaslán uživatelem/kou: dilong (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-10, 00:39

jj - to ano



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava dilong v 10.05.2008 00:45.

Re: phpRS Gallery 0.99.500 v php 2.8.1 - PROBLEM
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-10, 07:19

Jak najít verzi 0.99.900 jsem psal tady: [http://www.phprs.net/forum/read.php?7,31456]


JInak já bych si tipnul asi na nějakou chybku v instalaci tabulek, evidentně to nedokáže správně pracovat z db. Zkus reinstal. A galerie určitě funguje i pod novými verzemi, viz mé weby (verze 0.99.900).

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava pa3k v 10.05.2008 20:39.

Re: phpRS Gallery 0.99.500 v php 2.8.1 - PROBLEM
Zaslán uživatelem/kou: dilong (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-10, 11:14

tnx. Skusim nainstalovat verziu 0.99.900 (ten odkaz som si predtym naozaj nevsimol :)

Re: phpRS Gallery 0.99.500 v php 2.8.1 - PROBLEM
Zaslán uživatelem/kou: dilong (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-10, 22:20

zdenekh napsal/a:

> JInak já bych si tipnul asi na nějakou chybku v
> instalaci tabulek, evidentně to nedokáže správně
> pracovat z db. Zkus reinstal. A galerie určitě
> funguje i pod novými verzemi, viz mé weby (verze
> 0.99.900).


Tak aj neviem. Skusil som tu betu ale pise mi ze argumenty nie su MySQL validne:

Konfigurace Galerie - Správa Galerií -
Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/clients/kreativ.sk/kreativ.sk/www/poser/gal_funkce/gal_fnc_user.php on line 84

Nová galerie
Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/clients/kreativ.sk/kreativ.sk/www/poser/gal_funkce/gal_fnc_gallery.php on line 38

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/clients/kreativ.sk/kreativ.sk/www/poser/gal_funkce/gal_fnc_gallery.php on line 46
Žádná galerie nezaložena!


Warning: Division by zero in /home/clients/kreativ.sk/kreativ.sk/www/poser/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 54

Warning: Division by zero in /home/clients/kreativ.sk/kreativ.sk/www/poser/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 60
-- Přejít na stranu -- Zobrazuji 1-0 --

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/clients/kreativ.sk/kreativ.sk/www/poser/gal_funkce/gal_fnc_gallery.php on line 88


****************


Som v koncoch. Pritom galeriu som v pohode pri 2.6.0 verzii pouzival. Tuna mi stale hlasi ze nespravne MySQL argumenty ???



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava dilong v 10.05.2008 22:25.

Re: phpRS Gallery 0.99.500 v php 2.8.1 - PROBLEM
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-10, 22:44

zajímavý problém.
Zrovna minulý týden jsem sprostě překopíroval tabulky MySQL verze 3.x.x. do verze 5.x.x a web (zatím...) funguje bez problémů

fakt máš databázi konzistentní?

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: phpRS Gallery 0.99.500 v php 2.8.1 - PROBLEM
Zaslán uživatelem/kou: dilong (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-11, 12:38

Je to databaz ktoru vytvorilo phpRS 2.8.1 a rs mi na nej v phode funguje a instalacia tabuliek galerie mi prebehla bez chyb



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava dilong v 11.05.2008 12:39.

Re: phpRS Gallery 0.99.500 v php 2.8.1 - PROBLEM
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-11, 13:08

jak uz jsem tu psal mnohokrat, chce to vedet jakou chybu hlasi MySQL - napr funkci mysql_error() hlaska od php je "nicnerikajici" (staci zde pouzit hledani a najde se spousta navodu, jak to udelat)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.