phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
zobrazeni jednoho článku
Zaslán uživatelem/kou: Malagi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-08, 14:37

Ahoj hledal sem a nikde nenasel tak to zkousim tady. Potreboval bych kazdy mesic novou aktualitu na hlavni strance...jde asi jenom o odkaz na konkretni clanek ktery ale bude kazdy mesic jiny..byl bych moc vdecny za radu.dik

Re: zobrazeni jednoho článku
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-08, 15:11

Pro upřesnění: ten článek bude každý měsíc nový, vždy na začátku měsice nově vydaný?
Pak by mělo stačit udělat novou článkovou šablonu, kde by náhled na hlavní straně byl graficky zvýrazněn, a tu bys pak tomu jednomu danému článku přiřadil. A aby byl vždy nahoře a po měsíci byl nahrazen novým, to bys ošetřil kombinací hlídání platnosti vydání a nastavením vysoké priority článku (více viz. dokumentace a toto forum). Složitosti bych tady asi nevymejšlel.

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: zobrazeni jednoho článku
Zaslán uživatelem/kou: Malagi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-11, 13:17

no tak takove reseni asi nepomuze:( potrebuju totiz aby na te strance byl jenom jeden clanek fakt nevim co s tim kazdopadne dik za reakci

Re: zobrazeni jednoho článku
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-11, 13:44

Malagi napsal/a:
-------------------------------------------------------
> no tak takove reseni asi nepomuze:( potrebuju
> totiz aby na te strance byl jenom jeden clanek
> fakt nevim co s tim kazdopadne dik za reakci

A to je problém nastavit v konfiguraci zobrazení jen jednoho článku na hlavní stránce? Případně ještě vypnout stránkování?
Něco podobného je zde: [http://foto.horyvkapse.cz/]

Jakez | Cidlina.EU | Tady je Xichtovo

Re: zobrazeni jednoho článku
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-13, 04:33

A proc k tomu nepouzijes treba blok novinek-aktualit v konfigu nastavit jen jednu a vzdy bude jen ta uktualni, a jestlize se to bude odkazovat na dalsi jakoby clanek, tak ti to skoci rovnou do toho clanku......
nevidim nic snadnejsiho, proc to delat slozite......

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.