phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
iBrowser a jeho Thumb
Zaslán uživatelem/kou: ivasek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-03, 22:11

Nechi se zeptat na mnoho diskutovaný config.inc.php, ale mám problém s vytvořením náhledů ve složce cache. Hostuji na wz.cz a na ic.cz. Ani na jednom se mi to nedaří rozjet. Buď se mi zobrazí místo náhledu obrázku zde někde už popisovaný fialový obdélník s malou červenou hláškou, či error 404, že nejde stránku nalézt, což je logické, protože, když se mrknu do cache, tak tam žádné miniatury vytvořené nejsou. CHMODY nastavené mám. Link na obr je: [http://ivasek.ic.cz/fckeditor/editor/plugins/ibrowser/scripts/phpThumb/phpThumb.php?src=/storage/200801151442_Gt_69AB.jpg&w=48&h=48&far=1&bg=ffffff&f=jpg]

Obrázek ale jde v poho uploadovat i vložit do článku. Prosím pomoc, už nad tím několik dní sedím a jsem z toho tak zblblý, že už nevím co...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava ivasek v 04.03.2008 08:05.

Re: iBrowser a jeho Thumb
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-04, 21:59

skús mrknúť aj sem: phpThumb.config.php

Re: iBrowser a jeho Thumb
Zaslán uživatelem/kou: ivasek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-04, 22:03

a co tam?na co konkrétně?

Re: iBrowser a jeho Thumb
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-04, 22:18

No neviem, je to konfiguračný súbor knižnice phpThumb, minimálne tam vidím rôzne spôsoby nastavenia ciest do adresára atď. Súbor existuje, [http://ivasek.ic.cz/storage/200801151442_Gt_69AB.jpg] problém bude možno niekde v nastavení servera.

Re: iBrowser a jeho Thumb
Zaslán uživatelem/kou: ivasek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-04, 22:28

Díky, už jsem se do něj taky díval, ale neměl jsem jaksi moc páru co tam změnit... U známého mám jedny stránky, které jsou druhého řádu, tedy s www.neco.cz a tam to bezi v poho ani nemusim v konfigu nastavovat absolutni cesty, jen jsem zadal URL a hotovo



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.