phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
problem s menu nejakou kolizi
Zaslán uživatelem/kou: tomas19 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-24, 00:22

Zdravim,
prehodil jsem web do noveho rs.. pri testovani jsem na nic neprisal ale az u ostre verze se mi prihodila zvlastni vec a opravdu si stim uz nevim rady a jsem rad za kazdou pomoc..jedna se o web www.florbal.cz a jeho menu.
Problem:
pri nacteni hlavni stranky (nebo jakekoliv kde se vypisuji clanky) se mi stane tohle.. Pri prejeti odkazu menu webu v leve casti se web uplne nesmyslne rozblika...
ovsem kdyz si clovek kline na nejakou statickou stranku treba redakce tak menu uz funguje normalne.. pouzivam na menu pouze css styly

Mozna pricina: kolize flash banneru a vypisu clanku a menu .... proste vsechno to dohromady nefunguje ale kdyz jedno smazu tak menu jede vporadku.... smazani banneru pro me samozrejme neni resemin protoze ho tam potrebuji

jeste jedna dulezita poznamka tato chyba se objevuje pouze v IE

vubec ale nevim jak a co tam je.

diky diky diky za kazdou radu

Tomas Fiala

Re: problem s menu nejakou kolizi
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-24, 00:47

Tomáš, sorry ale nedá mi to, ja si rypnem: čo má Tvoja otázka a hlavne spomínaný web spoločné s phpRS? ;)

Re: problem s menu nejakou kolizi
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-25, 11:51

to tomas19: nějak tam nevidím nikde jednoznačně uvedeno, že se jedná o phpRS, což nejspíše bylo příčinou výše uvedené pa3k-ovy poznámky (nedošlo mi v prvním momentu, proč to tak napsal ... ;-) ). Je to napsáno v licenci, že to tam musíš někde uvést. Pokud (dokud) to neuvedeš na pravou míru, nikdo Ti asi radit nebude...

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava Kryšpín v 25.10.2006 12:00.

Re: problem s menu nejakou kolizi
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-25, 12:20

Pokud to tam nedoplnil až teď tak je to v [http://www.florbal.cz/showpage.php?name=copyright]

Re: problem s menu nejakou kolizi
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-25, 12:47

a to to mám jako hledat?
pokud vím, tak GNU hovoří celkem jasně... Jenže minimálně 75% čechů na to pěkně zvysoka ****

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: problem s menu nejakou kolizi
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-25, 12:53

Čo sa týka problému - netýka sa ani tak phpRS 2.8.0, ale skôr CSS pozicovania blokov v kombinácii s flashom. V MSIE 6 ten problém z blikaním nevidím, (nemám flash). Viem, že problémy s blikaním flashu boli kedysi v starších verziách gecko jadier pri použití floatovania, v MSIE som o podobnom probléme nepočul. Pravdepodobne to bude niečo na spôsob guillotine bugu, ten sa síce lepí na floatované boxy, ale príznaky ktoré popisuješ, sú dosť podobné klasickému guillotine bugu, viď príklad: [http://ie-brouci.dero.name/example/guillotine.html]

Re: problem s menu nejakou kolizi
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-26, 09:01

JanVar napsal/a:
-------------------------------------------------------
> a to to mám jako hledat?
> pokud vím, tak GNU hovoří celkem jasně... Jenže minimálně 75% čechů na to pěkně zvysoka ****
>
> --------------------------------------------------


Tentokrát se ho tedy zastanu, odkaz je dole na stránce pod copyrightem "© Florbal.cz"

Re: problem s menu nejakou kolizi
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-26, 13:24

Hmm, je pravda, je tam zmíněno, že je to v phpRS (zčásti beru zpět - promiň). Docela ale obtížné to najít. Ale myslím si, že by tam měl být odkaz a ne jenom to slovo. A odkaz toho (c) florbal.cz vede jenom zpět na florbal.cz....

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: problem s menu nejakou kolizi
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-26, 13:35

Kryšpín napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Hmm, je pravda, je tam zmíněno, že je to v phpRS (zčásti beru zpět - promiň). Docela ale obtížné to
> najít. Ale myslím si, že by tam měl být odkaz a ne jenom to slovo. A odkaz toho (c) florbal.cz vede
> jenom zpět na florbal.cz....
>
> Kryšpín
> www:Hepbeg Club
> Čáslavsko


Ted presne nevím cos mel na mysli. Text, ktery tam má je řekl bych oficiálním textem co je v instalaci. To že to má na samostatné stránce by, dle mého soukromého názoru, snad nemělo licenci vadit. Odkaz na supersvet.cz je na slově phpRS taky (i kdyz si myslím, že tam nebyl od zacatku), takže myslím, že teď už je to úplně v pořádku.

Re: problem s menu nejakou kolizi
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-26, 22:23

Zaujímalo by ma, či si ten problém fixol. Spôsoboval to guilottine bug?



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.