phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
LAYOUT
Zaslán uživatelem/kou: George85 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-12, 09:21

nainstaloval jsem si phpRS 2.8 a kdyz jsem si tam chtel dat nejakou tu sablonu (layout) z downloadu a divil jsem si,ze je ve slozce images nemuze ten system RS najit,az pak jsem si vsiml,ze jsou jen pro verzi 2.5 ... to znamená,že mi nepůjdou? A dají se sehnat šablony i na tuto nevou verzi? dík

Re: LAYOUT
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-12, 09:49


Re: LAYOUT
Zaslán uživatelem/kou: George85 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-12, 12:23

diky...stahl jsme si blueray , ale kdyz zvolím tu šablonu,tak mi zas zlobi čaština v textu... musí to být někde v té šabloně,nevíš kde to nstavit? jinak mám kodování utp8

Re: LAYOUT
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-12, 12:59

Všetko čo sa pýtaš sa tu niekoľkokrát riešilo. Nauč sa prosím ťa konečne používať VYHĽADÁVANIE!

Re: LAYOUT
Zaslán uživatelem/kou: George85 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-12, 22:41

Přečetl jsem si si to co jsem našel ve forech....nasel jsem i navod,tak jsem delal znova tu databazi...a konecne mi to funguje,ale jakmile zmenim sablonu,tak je to zas stejne...chapu vas,ze vas to nebavi porad odpovidat na otravne a hlavne ty tez otazky,ale opravdu jsem to nikde nenasel....pokud mel nekdo stejny problem a uz jste ho tu resili,tak mi prosim te napis kde je vyresen..diky

Re: LAYOUT
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-13, 00:23

Veď som ti dal odkaz na riešenie o príppevok vyššie. Zmeň charset v globálnej šablóne z windows-1250 na utf-8.

Re: LAYOUT
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-13, 00:24


Re: LAYOUT
Zaslán uživatelem/kou: George85 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-13, 10:45

DIky za odkaz, udelal jsem to podle toho :

base.sab v šablone blueray jsem prepsal na utp-8:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utp-8">

to kodovani mam nastavene i v config a i v databazi ale čeština v tom pořád zlobí...ale jakmile tam dám šablonu freestyle, tak mi čeština jde normalně...můžete se podivat:

[http://www.george85.borec.cz/index.php]

Re: LAYOUT
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-13, 10:58

Zle vložený reklamný banner a šablóna je tam asi ešte jedna (*.sab). A nakoniec NIE JE to upt ale utf.

Re: LAYOUT
Zaslán uživatelem/kou: George85 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-13, 11:28

s tím upt jsem se prepsal jen tady, ale mel jsi pravdu ze tam je jeste jednen soubor *.sab,s tim jsem udelal to same a jde to. Tak ti mockrat dekuju a snad ti v budoucnu take budu moct pomoct. Mej se



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.