phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Slovencina
Zaslán uživatelem/kou: Bambul (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-05, 21:53

Ja viem, ze to tu uz par krat bolo preberane, a dokonca som nasiel aj navod v dokumentacii, ale dako mi to nefici.

Chcel som mat cely system v slovencine, a tak som najprv hladal vo fore, cim som sa dostal aj do dokumentacie. Tam som sice nasiel iba navod pre verziu 2.3.nieco, ale kedze to vyzeralo v 2.8.0 rovnako, zmenil som v sl.php 2x cz na sk. Zda sa ale, ze nepomohlo. Musim urobit este nieco, alebo je chyba niekde u mna? Dajte pls vediet...

Re: Slovencina
Zaslán uživatelem/kou: Bambul (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-05, 21:59

Ehm, zase som za blbca. Neviem preco, len som tu cakal na odpoved, nic ine, a zrazu tam JE ta slovencina... Sorry.

Re: Slovencina
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-05, 22:13

Tohle se m istává běžně. Dvě hodiny to řeším, zeptám se a problém se obratem vyřeší.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Slovencina
Zaslán uživatelem/kou: Hyena (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-09, 20:10

Niekedy mu to prepnutie sa na slovenčinu skrátka trochu dlhšie trvá. :-)

Ja mám však iný problém, prosím o radu. phpRS 2.8.0, šablóna Freestyle 2006.
Vo vyhľadávacom boxe mi stále tvrdohlavo svieti na tlačidle "Hledat" namiesto žiadaného "Hľadať". Kontroloval som definíciu RS_VY_TL_HLEDAT v slovenskom slovníku, je to preložené. (Je to normálne tlačidlo, nie obrázok ss_hledej.gif). Pozrel som aj v ďalších súboroch, ale asi mi niečo ušlo. Neviete poradiť?

Re: Slovencina
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-09, 20:14

Nebude to třeba v editaci bloků v administraci? :-)

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Slovencina
Zaslán uživatelem/kou: Hyena (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-09, 20:22

Samozrejme. Gratulujem si a pripínam si na hruď metál Poloslepá lama. (Všetko ostatné som v bloku preložil, práve toto mi asi dopadlo na slepú škvrnu v oku...)

Re: Slovencina
Zaslán uživatelem/kou: birki (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-08, 02:42

tak zmenil som to v sl tie dve polozky na SK a slovencina sa nedostavila kde moze byt problem ? vopred dik



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.