phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Informacni mail pomoci email. Klienta
Zaslán uživatelem/kou: perteus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-03, 17:00

Jeste na starem foru jsem narazil na jedenu upravu ktera pridavala odkaz k odeslani ifnormacniho mailu, kdy se pak otevre klient a mail se posle pomoci mailoveho klienta Treba outlook. Tim se taky vyresil problem s tim jestli je na hostingu povolena funkce mail ci neni a nebo jestli je nejak omezena. Sice jsem to zkusil ale nejak to nefungovala. Respektive to ten odkaz nezobrazilo a navic to ted nemuzu ani najit :-). Takze po tom co me sprdnete za to ze neumim hledat a dokazovanim ze se to tu uz resilo, bych opravdu uvital, kdyby mi tu nekdo napsal tak nejak postup, jak tuhle vec zprovoznit na 2680. dikys

Re: Informacni mail pomoci email. Klienta
Zaslán uživatelem/kou: perteus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-03, 17:06

jo tak se mi povedlo najit ten kod co by to mel zprovoznit

echo "<p align=\"center\"><a href=\"mailto:".$GLOBALS["infoadr"]."?Subject=".$predmet."&bcc=".$kam."&body=".$obsah."\"> ;&gt;&gt; Odeslat maily ručně &lt;&lt;</a></p>";

a uz jsem se na to ptal i pro verzi 265 ale bezuspesne tak snad i nekdo ted poradi

Re: Informacni mail pomoci email. Klienta
Zaslán uživatelem/kou: Mart (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-03, 20:34

Jo, to jsem používal ale při větším počtu adres už to taky nešlo.
Teď si jen vypisuji adresy a přes schránku vkládám ...
Ale spíš jsem to chtěl zkusit vyřešit odesíláním přes smtp. Zatím jsem se k tomu ale nedostal.

Pokud to budetš upravovat, tak doporučuji neupravovat přímo funkci pro odesílání mailů v astdlib_mail.php protože bys tím rozhodil i "informační mail na zajímavý článek" a ostatní co využívají tu funkci (uprav si třeba jen plugin infmail).

--------------------------
Mart, PStudio

Re: Informacni mail pomoci email. Klienta
Zaslán uživatelem/kou: Mart (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-13, 11:22

Sice už je to trochu neaktuální, ale ...
Zkoušel jsem maily z phpRS posílat přes smtp, ale opět jsem narazil na problém. Na WZ je zakázána funkce fsockopen, takže tudy cesta nevede.
Jediným řešením tedy zůstává posílat to ručně.
Tady ale opět pozor, některé smtp servery ti to při větším počtu adres taky nepošlou, takže musíš rozdělit na víc mailů.

--------------------------
Mart, PStudio

Re: Informacni mail pomoci email. Klienta
Zaslán uživatelem/kou: simon (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-24, 10:46

a slepa kopie by nesla? mozna je to blbej dotaz...



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.