phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Počítadlo přístupů - Counter
Zaslán uživatelem/kou: perest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-27, 16:49

Chtěl jsem se zeptat, jestli existuje počítadlo přístupů (plugin třeba něco jako obdoba counteru), které vychází ze statistik přístupů, které jsou součástí phpRS a zároveň jsou funkční ve verzi 2.8.0

Díky

Re: Počítadlo přístupů - Counter
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-27, 17:37

plugin Q statistika

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Počítadlo přístupů - Counter
Zaslán uživatelem/kou: perest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-27, 19:12

Ten používám, ale mě šlo spíše o číselnou podobu než o graf. Zkrátka něco ve stylu klasického Counteru.

Re: Počítadlo přístupů - Counter
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-27, 19:37

tak to bude problem, pretoze Counter pracuje na inom principe ako klasicka statistika.

Counter si robi kazdy den docasne hodnoty, ktore na dalsi den pripocita k celkovym hodnotam.

cize v DB je oproti klasickej statiske nepatrne mnozstvo riadkov s informaciami. kde klasicka statistika ma tisice riadkov plugin Counter ma len desiatky. a spocitavat desiatky riadkov aby si dostal celkovy pocet navstev oproti ten velkej halde informacii u statistiky phpRS je velmi rychle.
preto generovat celkovy pocet navstev zo vsetkych informacii je nezmysel. musela by sa zmenit struktura tabuliek, inak je to velka zataz na server

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Počítadlo přístupů - Counter
Zaslán uživatelem/kou: perest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-27, 19:45

No mě by stačilo jen zobrazení celkového počtu návštěvníků, počet návštěvníků za posklední měsíc... Tak jak to je vidět ve statistice v administraci.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.