phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
seo phprs 2.8
Zaslán uživatelem/kou: chopper (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-14, 20:52

zdravím všechny ..měl bych dotaz ohledne seo pro verzi 2.8,hledal jsem na foru a kromě návodů seo pro 2.65 jsem prakticky nenašel opravdový návod jak na seo pro verzi 2.8,nekteří píši že se to dá zapnout v šablone freestyle2006,někteří zase říkaji použít rewrite , pokud se to dá zapnout ve verzi 2.8 a já sem asi slepej ale neviděl jsem článek ve foru jak na to,tak mi prosim napište na něho odkaz nebo jestli má nějakej místní špičkovej borec návod,prosil bych i za ostatní o jeho uveřejnění..

Re: seo phprs 2.8
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-15, 02:23

vo freestyle2006 nie je SEO odkaz zapnuty

zpristupnuje sa to upravou suborov cla_xxx.php

konkretne toto vymenit toto:
<h1 class="cla-nadpis"><a href="view.php?cisloclanku=<?php echo $GLOBALS["clanek"]->Ukaz("link"); ?>" class="clanek">

za toto:
<h1 class="cla-nadpis"><a href="view.php?nazevclanku=<?php echo $GLOBALS['clanek']->Ukaz("link_seo"); ?>&amp;cisloclanku=<?php echo $GLOBALS['clanek']->Ukaz("link"); ?>" class="clanek">


____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: seo phprs 2.8
Zaslán uživatelem/kou: Epic Arborius (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-15, 14:31

v základní verzi je to přesně tak jak poslal Smiko - tedy změnil se odkaz. Někomu se to nezdálo dostatečné, takže je ve fóru i ta možnost přes rewrite, která už je co se seo týče trochu lepší...ale zase možná i složitější. Největší úpravu pro SEO zatím udělal Pykaso na jednom ze svých webů - brzy ji má uveřejnit jako úpravu na CW webu.
Pokud ti stačí to, co je v základní verzi, tak má to ještě jeden háček. Tato úpravu SEO funguje až u článků přidaných po updatu článkové šablony. Pro převod i starých článků slouží skript uveřejněný na [http://pykaso.net/webzine/]
Good luck a měj se.

Epic Arborius
epic(at)mfantasy.org
[http://www.mfantasy.cz]
ICQ: 238-661-681

Re: seo phprs 2.8
Zaslán uživatelem/kou: chopper (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-16, 21:30

díky všem borcům za informace,funguje to bezvadně..2.8 šlape jak má..s upravou pro seo od vás..



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.