phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Funkční pluginy pro 2.8.0. ?
Zaslán uživatelem/kou: js (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-10, 02:01

Zdar,nemá nikdo na webu k stáhnutí funkční pluginy pro verzi phprs280......

Případně nezaložil nikdo už stránky s pluginy do phprs,zdá se mi totiž,že community web nemá ani všechny pro 265 a to nemluvím o verzi 2.8.0. či např 2.3.5/2.5.0 atd.

Ono se zdá obecně,že community web jaksi nežije,jak se slibovalo.. :-(( (viz.článek naposled z 26.12.05),to víc informací,úprav a pluginů najde člověk zde na foru či na jiných stránkách nadšenců phprs atd....



p.s. ještě sháním funkční knihu hostů pro phprs 2.8.0.(ta původní byla pro 2.6.5. tuším asi verze 2.0.0-A),u staré to hází
Fatal error: Cannot redeclare class clayout in C:\www\280final\trlayout.php on line 35

js
WEB: [http://www.artnews.cz]
ICQ: 241645920

Re: Funkční pluginy pro 2.8.0. ?
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-10, 07:42

ake pluginy mas na mysli ? ked ich vymenujes tak ti vieme poradit

kniha hostu 2.0.0 je uz najskor mrtvy projekt. mal by ju nahradit guestbook. co je taktiez kniha navstev, len na inom zaklade s viacerymi funkciami. a samozrejme nema uz kolonku nadpisu. popripade mozes pouzit Pokec cZip ak potrebujes ten nadpis

inak tu novu knihu navtev stiahnes tu:
[http://www.smiko.host.sk/phprs/phprs/download.php?soubor=10]

v tom navode mas aj napisane ako postupovat na prenesenie prispevkov zo starej knihy


____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Funkční pluginy pro 2.8.0. ?
Zaslán uživatelem/kou: js (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-10, 21:45

..kniha hostu 2.0.0 mrtvá? Sakra....u guestbook 1.5.2. mi nevyhovuje desing,nechce se mi to moc překopávat,je to moc složitý,vypadá to spíš s těma tabulkama,jako forum(což zase,ale funkčně neni).....
apropo jak zrušit mezery mezi příspěvky,jak odstranit orámování tabulky a barvu jsem našel v css souboru....,ale ty mezery né a né najít.....
Dále co mi vadí, je nemožnost odpovědět na dotaz...něco jako má www.blueboard.cz
(viz. např. [http://www.blueboard.cz/kniha_0.php?hid=t4i67ah54t8xn4v8tn21mhtjk6j1br] )
,ta kniha je jednoduhá a přehledná...tak by asi mělo normálně guestbook 1.5.2. vypadat.


A mimochodem nevíš i o dalších stránkách s pluginama pro 2.8.0/2.6.5. ...asi by to chtělo nějaký seznam či free web,na tom community webu je to fakt nějaký mrtvý..... :-((

Re: Funkční pluginy pro 2.8.0. ?
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-10, 22:22

design je lahke prekopat. vsetko sa to nastavuje a rapidne dokazes zmenit dizajn len pomocou CSS. treba skusat. napriklad mozes napodobnit vzhlad klasickej knihy bez toho aby si siahol niekde inde ako do css.

ake medzery medzi prispevkami mas na mysli ? vsetko nastavujes v css. treba sa s tym pohrat. a margin-bottom ta nenapadol ? .gb_post {margin-bottom: 10px;}

odpovedat na spravu ? kniha navstev nie je forum (nevylucujem, ze to v buducnosti nebude mozne)

povedz mi co ti je guestbooku neprehladne ? mne zas bola klasicka kniha neprehladna. vec vkusu

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Funkční pluginy pro 2.8.0. ?
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-10, 22:23

a dalsie weby ohladne pluginov ? no ako vzdy tie klasicke co aj boli
vacsina pluginov sa uverejnuje aj tak tu na fore, takze musis hladat najma tu

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Funkční pluginy pro 2.8.0. ?
Zaslán uživatelem/kou: js (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-10, 22:41

..dík za pomoc ohledně toho designu v css,už mě to trklo...(možná bys,ale pro příště nemusel dělat design alá Forum,je to přeci návštěvní kniha....(at si to lidi pak už doupraví sami...)
..ohledně té odpovědi mírně nesouhlasím www.blueboard.cz to má a je to funkce k nezaplacení a forum to z toho ještě nedělá(to bys musel mít témata,vyhledávání,registraci atd.)

..ohledně těch pluginu na foru,..to je právě to co mi vadí,nikdy ti pluginy hledáš hezky dlouho a nikdy je najdeš spíš náhodou,podle toho jak daný plugin autor pojmenuje atd.Proto by měli být všechny pluginy na jednom místě,at už certifikované či ne....Takhle je ten centrální web na dvě věci.........(ale to je jen můj názor)

p.s. v Guestbook 1.5.1 pre phpRS 2.8.0 máš malou chybku v gb_funkcie.php- když ještě nemáš žádné správy zobrazuje se ti v adminu GB_NONE_MESSAGE - chyba je špatné pojmenování jazykového slova v gb_funkcie.php...správně tam má být

if (!$numrows) {
echo "\t<tr class=\"txt\">\n\t\t<td align=\"center\" colspan=\"2\">".GB_NONE_MESSAGES."</td>\n\t</tr>\n";
}



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava js v 10.04.2006 22:47.

Re: Funkční pluginy pro 2.8.0. ?
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-10, 22:56

Hovorim, to je vec pohladu a vkusu. mne ten dizajn pride o mnoho prehladnejsi ako bol starej knihy. stara kniha pouzivala nadpisy, tu niesu.

k tomu komentovaniu by sa to dalo nejako spravit ked sa zoberie do uvahy, ze komentovat prispevok by mohli iba autori resp. moderatori a vyssie

--------

k tym pluginom. dost pluginov je uz nevyvijanych a zacne to upravovat viac ako jeden clovek, ktoru upravu ale hodit na community web ?

-------

k tej chybe. ano je tam ta chyba, ale v subore gb_admin.php ;) opravene

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Funkční pluginy pro 2.8.0. ?
Zaslán uživatelem/kou: js (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-10, 23:20

...ohledně té chyby máš pravdu,zle jsem zkopíroval soubor :-)) ,je to v gb_admin.php....

..ohledně toho designu,asi je to opravdu věc vkusu,ale mě ten Guestbook takhle fakt moc připomíná forum :-)),což ale na druhou stranu není....,ale nechme toho,nějak to upravím,aby to vypadalo jako návštěvní kniha... :-)))

komentování? nemyslel jsem přímo komentář,ale odpověd(reakci) na dotaz...
..nadpis to je další kámen úrazu,hodně lidí mi to obejde tak,že místo položky jméno ,napíší např.
dotaz na Nováka Mirek .....a pak je v tom fak guláš :-((

..ohledně toho community webu...mě to spíš připadá,že se autoři ty své pluginy ,at už opravené po někom jiném či ty svoje bojí ,posílat Jirkovy,že by snad neprošli certifikací...Či se bojí že jim odepíše,že je to prasácky napsané atd.. a tak je radši uveřejnují na svých webech či zde na foru,což je škoda...........



p.s.nějak tě nekamenuji,vážím si všech co pro phprs něco dělají a tak mé reakce neber až tak doslova,ono to nikdy vyznívá,že ta tvá kniha je nějak moc špatná-opak je pravdou,já by nic takového nesbastlil,ani za milion let :-))

Re: Funkční pluginy pro 2.8.0. ?
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-11, 06:19

asi by sme to v tomto fore preberat nemali navrhy a upravy knihy navstev predsa patria inam, takze dalsie prispevky potom tam. aj sa tam vyjadril ohladom tej "chyby"

dizaj guestbooku je v tejto podobe od oktobra roku 2005 a zatial sa nikto nestazoval. predtym bol podobny (plugin zacal 7.7.2005), takze nejaky ten vyvoj uz ma za sebou :)

ja viem ako si myslel to komentovanie. proste to je zlozita otazka... kazdy by to chcel vidiet podla seba

ten nadpis si holt musia zvyknut. ako si povedal nie je to forum, takze nadpisy tam akosi nepatria.
to je ze to navstevnici pisu do kolonky meno je chyba, na to su tam bbTagy aby si napriklad spravili hruby nadpis na prvom riadku textu.

---------

a teraz k pluginom. to nie je o to, ze sa to boja posielat Jirkovi, ze by im na to nieco povedal. kazdy plugin prechadza urcim tempom vyvoju a uverejnovat verzie tu na foru je flexibilnejsie ako by to bolo na community webu. tam to musi mat nejakeho spravcu a neviem si predstavit tu pracu, ze kazdu chvilu niekto posiela upraveny plugin a aby sa overovala jeho funkcnost

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Funkční pluginy pro 2.8.0. ?
Zaslán uživatelem/kou: Mart (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-11, 15:49

Na community web se davaji jen hotove a ocertifikovane pluginy. Zatim nikdo nic pro 2.8.0 nepridal nejspise proto, ze kdyz uz na tom neco upravuje, tak to nejdriv chce poradne otestovat, pak ho zas neco napadne, ...
Casem urcite pribydou.

--------------------------
Mart, PStudio



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.