phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
chyba layoutu?!?
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-09, 01:43

mam problem - nevim cim to muze byt. mam nainstalovan zkusebne phpRS 2.8.0 a soupnul jsem do nej databazi z 2.6.5 a patricne prevedl. zkratka k problemu - layout freestyle vypada v mozille i firefoxu super ale zkousel ho nekdo v Exproblemu? nevim cim to muze byt jestli prevodem databaze nebo cim ale ptoste v Exploreru se mi nijak neupravovany modry layout freestyle zobrazi misto 100% asi jako cca 130% tzn musim se posunout vpravo abych videl vse - muze to byt zpusobene prevodem databaze? jako pokud ma v databazi pri prevodu clovek jiny pocet sloupcu nez pak pouziva a tak podobne? juknout se na to muzete tady: [http://zkouska.mrtriska.com/]

Diky za kazdou pomoc. btw obrazku si nevsimejte



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava mr3ska v 09.04.2006 01:45.

Re: chyba layoutu?!?
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-09, 09:50

vsimol som si, ze to robi iba na hlavnej stranke (index.php) mozno mas nastavene vyssie hodnoty sirky pri ukazkach clankov.

a databaza sa prevadza takto: phpRS 2.6.5 --> phpRS 2.8.0
ty si naisntaloval 2.8.0 nahadzal do nej obsah z 2.6.5 a dal znovu prevod. to je chyba

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: chyba layoutu?!?
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-09, 14:00

ne nee - obsah stare SQL databaze jsem pres myadmina hodil na novou databazi - prevedl a pak nainstaloval 2.8.0 s tim ze bere data z tehle nove databaze myslel jsem jestli to nemuze byt i tim ze kdyz jsem exportoval obsah stare tak jsem mel 3 sloupcovy layout

Re: chyba layoutu?!?
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-10, 09:40

Ja to vidím aj v mozille bez CSS štlýov, čo je úplne pochopiteľné keď pozriem do zdrojáku.

Re: chyba layoutu?!?
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-10, 18:01

jooo ja se omlouvam nez jsem sem stihl napsat ze vyreseno a ze jsem to presunul jinam tak jsi se ozval ;-)

nicmene opravdu to bylo nejakou zahadou v prevedene tabulce z 2.6.5 - pouzil jsem nyni jen rs_clanky, komentare, ankety, odpovedi a ctenari a vse jede jak ma - takze budu postupne zkouset postupne menit originalni tabulky za ty prevedeny a pak napisu kterou to bylo.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.