phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3
kalendar
Zaslán uživatelem/kou: branopulis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 11:39

Neviem kam som to mal napisat tak pisem sem:

Nahodil som si kalendar na stranku ale nefunguje mi. Mam verziu 2.8.0 a stahoval so to zo stranky simko.host.sk/phprs a pekne sa mi to zobrazi na stranke len problem je v tom ze mi v administracii pise nasledovne: Požadovaný slovníkový súbor neexistuje! neviem co s tym.


Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 12:40

nic... nech to byt...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: branopulis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 13:01

Fi ha tak toto bolo riadne ftipne som si brucho chytal. Ako ak nemas ci k teme pisat tak nepis ok nebudes aspon sam seba strapnovat. Ja sem pisem za to aby som sa daco dozvedel a nie Tvoje kvazi smiesne vety cital.

Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 13:29

lol ... ono to skutečně můžeš nechat být ... pokud je fce správná, tak je to ok ... prostě jen není asi zvlášť slovníkový soubor, ale je to vše narváno přímo v kódu :) takže pokud se chceš tý hlášky zbavit, vytvoř soubory v adresářích lang/jazyk/admin_sl_nazevpluginu_jazyk.php (kde jazyk je cz, sk apod.) a ono to bude už includovat a nebude to řvát (ale ten soubor bude ve skutečnosti prázdný, tedy k ničemu ... je to proto, že phpRS už si samo includuje ke každému pluginu jazykový soubor, aniž by kontrolovalo, zda vůbec existuje - pak to způsobí tuto hlášku, mohla by tam být např. volba, zda plugin jazykový soubor má, ale na druhou stranu je to k tomu, aby tvůrci pluginů oddělovali kód od textů a umožnili tak multijazyčnost svých výtvorů ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: branopulis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 13:33

aha lebo som si myslel ze je to daka chyba nakolko ked si vytvorim daku akciu tak sa mi nezobrazi na stranke ale v admin mode ju mam pridanu neviem ci tam treba daco nastavit este

Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 13:39

Pokud zavoláš [http://adresawebu/kalendar.php], měly by se ti akce, které jsi povolil zveřejnit (pokud tam ta možnost je, nevim, smikův plugin nepoužívám) zobrazit ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: branopulis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 13:44

Vypisule mi toto:


Warning: include_once(lang/user/sk/user_sl_kalendar_sk.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/html/stativ.sk/public_html/test/phprs/kalendar.php on line 24

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'lang/user/sk/user_sl_kalendar_sk.php' for inclusion (include_path='./:/usr/local/lib/php/pear/') in /home/html/stativ.sk/public_html/test/phprs/kalendar.php on line 24


Ale mne to nezobrazuje este aj priamo v kalendary da sa stiahnut este dakde iny kalendarna 2.8.0
dik

Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 14:01

problem bude bud v neexistenci souboru user_sl_kalendar_sk.php - coz si muzete zkontrolovat, jestli tam je
a nebo pokud ho tam mate, tak ve spatne uvadene ceste k tomuto souboru (v souboru kalendar.php na radku 24), takze by nemel byt zadny problem tu cestu opravit tak, aby to soubor naslo a includlo

Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: branopulis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 14:04

tento problem so uz odstranil ale stale mi zostava ten ze ked vlozim daky prispevok v administracii do kalendara nezobrazuje sa mi v tom graficko kalendary

A da sa stiahnut este niekde inde daky iny kalendar?

Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 14:08

branopulis napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Fi ha tak toto bolo riadne ftipne som si brucho chytal. Ako ak nemas ci k teme pisat tak nepis ok
> nebudes aspon sam seba strapnovat. Ja sem pisem za to aby som sa daco dozvedel a nie Tvoje kvazi
> smiesne vety cital.

Možná tu jsem považován za hulváta, hlupáka a blbce, ale vždy se snažím odpovědět...

Když jsi uvedl, že ti nejde slovník v adminu, tak jsem napsal, co jsem napsal...

možná by ses měl kouknout na [http://stare.cz/otazky/]


P.S.
je vidět, že ale požaduješ odpověď na něco úplně jiného... A na to ti odpověděl MirekS...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: branopulis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 14:18

Chcem sa este opytat kde sa da stiahnut daky iny kalendar na akcie

Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: branopulis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 14:56

Neviem co s tym je cele som to pomenil aj sql som zmenil podla starsich navodou a nic stale sa mi tie akcie nezobrazuju v kalendari zobrazia sa mi len ked ich priamo zavolam cez kalendar.php

Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 14:58

Aby se ti zobrazovali v kalednari, tak si musis upravit fci Kalendar() v specfce.php ....

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: branopulis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 15:22

a ako??? to mam upravit

Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 15:22

takze teraz ja, pretoze som upravovatelom tohoto pluginu dobre ? :)

Branopulis:

klasicka chyba, neprekopirovane jazykove subory. adresar lang

Ta uprava na zobrazenie v sustemovom kalendari asi nepojde. kalendar akcii sa dost menil. neviem ci som nezmenil aj nieco spojene s touto upravovu.

____________________
smiko.host.sk/phprs/



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava smiko v 05.04.2006 15:23.

Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 15:25

Pokud neumíš v PHP, těžko si to sám upravíš, proto můžeš někomu nabídnout např. finanční ohodnocení za správu tvého webu a úpravu tvého webu dle tvých požadavků a představ ... tu není online free poradna kodérů, většina lidí, co tu umí dobře programovat nemají čas skoro ani na článek, na tož reagovat na dotazy jako AKO MÁM UDĚLAT TO A TO ABY TO DĚLALO TO A TO .... zkus [http://www.php.net] a za čas budeš vědět třeba i sám, jak na podobně snadné úpravy ;)

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: branopulis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 15:25

s tym jazykom je to uz ok len mi nejde zobrazit tie udaje do kalendara

Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: branopulis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 15:28

vidim ze ani Ty nemas cas napisat ani vetu, som myslel ze je to forum ja som zaciatocnik a myslim si ze tato funkcia je zakladna naco mi je kalendar ktori ma len vzhlad ako kalendar ale nic to nerobi, ked nechces tak nereaguj mozno sa najde niekto ochotnejsi

Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 15:29

S tym aplikovanim do systemove kalendara som nevidel upravu. tak ti neporadim

Ale mozes si dat zobrazit systemovy blok, ktory vypise na najblizsich 15 dni vsetky akcie.
Systemovy blok: Kalendar akcii

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: kalendar
Zaslán uživatelem/kou: branopulis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-05, 15:31

Pisal som inak aj na Tvoje forum, moja otazka je jednoducha ako sa da spravit to aby ked si vlozim novu akcii cez administatorske forum sa mi to zobrazilo v tom penkom kalendary(ako podciarknuty den) to je cele

Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.