phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
TinyMCE a FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-22, 08:51

Integroval jsem oba WYSIWYG editory do nové verze phpRS 2.8.0
Obě úpravy si můžete stáhnout u mě na webu: [http://www.oldlukas.cz]

Je ke stažení nová verze integrace FCKeditoru. Přidal jsem možnost použití FCKeditoru i v novinkách (samozřejmě je jen na vás jestli to vyžijete) a hlavně nový plugin iBrowser umožňující vkládání obrázků z vámi definovaných adresářů na servru (i pomocí náhledů obrázků). Je to tak ted vhodné pro použití třeba se správcem souborů. Filemanager integrovaný přímo v FCKeditoru se mi totiž nepodařilo nakonfigurovat tak aby procházel mnou definované adresáře :-) a to právě iBrowser umí. Takže stahujte, integrujte, nastavujte a testujte podle své libosti :-)

Teď tak oba WYSIWYG editory nabízejí prakticky to samé a bude jen na vás, kterou ůpravu využijete.

Jak do Tiny tak FCK jsem zakomponoval stejný plugin iBrowser a umožnil oba editory využít i v novinkách. Samozřejmě záleží jen na vás jestli to využijete.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava lukas v 23.03.2006 03:53.

Re: TinyMCE a FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-22, 09:04

bohužel kompatibilita směrem dopředu ...

ale to není nadávání, to je jen povzdech... proto jsou pluginy...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: TinyMCE a FCKeditor pro phpRS 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-22, 09:41

Na svuj web sem si to integroval přímo do kódu, tak sem to dal také ke stažení kdyby někdo měl zájem. Jinak na pluginu se už pracuje tak uvidíme jak to dopadne :-)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.