phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Donwnload a sekce
Zaslán uživatelem/kou: doktor.pj (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-15, 09:40

Dobrý den, mám dotaz ohledně sekcí resp. levelů. Funguje to, že pokud nemá příslušný uživatel patřičný level, nezobrazí se soubory s vyšším levelem. Ale nelíbí se mě, mám definováno vícero sekcí, že pak zůstanou některé sekce prázdné. Nelze to udělat tak, že pokud jsou v dané sekci pouze soubory s vyšším level a tudíž uživatel by stejně v té sekci neviděl žádný soubor, aby se ani nezobrazila příslušná sekce? Díky

Re: Donwnload a sekce
Zaslán uživatelem/kou: jirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-15, 18:37

Systém lze postavit (upravit) i tak, aby se choval dle vašeho popisu. Osobně si však nejsem vůbec jist, zda je to správně.

Na celý problém je totiž nutné se dívat poněkud ze širší perspektivy. - Mají se vůbec zobrazovat "prázdné sekce"? Někdo říká ANO a někdo NE. Další otázkou je; co je to "prázdná sekce"? Sekce bez souborů nebo sekce s nepřístupnými soubory? A závěrečná otázka? Má čtenář vědět o nedostupných souborech nebo nemá?

Myslím, že jsem jednoznačně naznačil, že vámi položená otázka není vůbec jednoduchá a existuje docela dost kombinací, jak to celé vyřešit. Je mi jasné, že následující odpověď není ideální (i když možná je), ale v takovém případě mohu odpovědět pouze to, abyste si systém přizpůsobit vašemu obrazu, protože neexistuje jednoduché univerzální řešení.

Jiří Lukáš
webmaster www.supersvet.cz

Re: Donwnload a sekce
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-15, 20:39

To je ale divný téma..... :-(
Jirka to napsal tak hezky, že k tomu už snad neni co víc napsat.

Hlavně věta:
Systém přizpůsobit vašemu obrazu, protože neexistuje jednoduché univerzální řešení.

A nikdy ani nebude, každý má jiný styl, názor, nápad, představu.
Ale i jiné své čtenáře, které vlastně funkcí a možností svých stránek tak toršku vychováváme :-).

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.