phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
blokovany admin ucet
Zaslán uživatelem/kou: Velda (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-12, 21:27

Pokousim se svoje stranky predelat na phprs, ale narazil jsem na problem pri prvnim prihlaseni jako admin a 3x jsem zadal spatne heslo. Jak jste tady uz radili predchozim uzivatelum, zkousel jsem najit na serveru soubor rs_user, ale neuspesne. Mail jsem v konfiguracnim souboru samozrejme vyplneny nemel. Zkousel jsem cele phprs smazat a nakopirovat znovu, ale ucet je stale blokovany. Jak mam tento problem vyresit, abych se mohl prihlasit?

Re: blokovany admin ucet
Zaslán uživatelem/kou: Dawe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-12, 21:30

zkus hledat na foru jsou tu přesný odpovědi...jinak musíš vymazat něco v databázi...tam je ta tabulka (to neni soubor) rs_user co hledáš ,-)

Dawe
[http://ww2-memorials.com]
PHP antitalent

Re: blokovany admin ucet
Zaslán uživatelem/kou: Velda (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-12, 21:33

Ja uz jsem tady hledal, ale bohuzel mi to moc nepomohlo. Jak mam najit tu tabulku v databazi, kdyz ji vubec nikde na serveru nevidim? Takze to nepujde vyresit pres WinSCP, kterym se na server pripojuju?

Re: blokovany admin ucet
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-12, 21:34

[http://www.phprs.net/forum/read.php?28,13163,13163]

musis vediet ovladat phpMyAdmin

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: blokovany admin ucet
Zaslán uživatelem/kou: Velda (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-12, 21:37

Tohle jsem si taky nasel, jenze nevim, jak phpMyAdmin ovladat na dalku. Pokud bych to mel na localhostu, tak bych si s tim snad nejak poradil, ale takhle opravdu nevim.

Re: blokovany admin ucet
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-12, 21:40

jak na dialku ? :) ovlada sa presne tak isto ako na localhoste. musis vediet adresu na ktorej to tvoj poskytovatel ma.

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: blokovany admin ucet
Zaslán uživatelem/kou: Velda (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-12, 21:44

Aha, tak uz jsem na to prisel. Diky moc za odpovedi na me blbe otazky. Bohuzel se mi mysql nepodarilo rozchodit na localhostu, tak to zkousim primo na serveru a pak to tak dopada.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.