phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: Crossmax (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-06, 15:29

Vytvořil jsem si speciální blog pro registrované čtenáře.Dále dva různé levely přístupu.Základní (pro všechny čtenáře) a normální (pro registrované čtenáře). Poté sem blok pro reg. zahrnul do stránek a přidal právo normálního levelu.

Problém je v tom že jakmile tohle vše nastavím tak přestane fungovat registrace nového čtenáře.Prostě stávající registrovaní se v pohodě přihlásí ale ti co se chtějí nově registrovat tak po odeslání požadavku a zobrazení ,,Vaše registrace byla úspěšně dokončena." se nepřihlásí. A účet se nevytvoří .(Zkoušel jsem to...)

A registrace tím pádem je k ničemu ale jakmile jsem všem nastavil v menu konfigurace základní level tak vše fungovalo.Zkoušel jsem i reinstall celého phprs i databáze.
Nothing
Stalo se to někomu nebo víte někdo co s tím, ? Díky.


Re: Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: jirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-06, 17:54

O žádné podobné chybě nic nevím a teď jsem zkusil navodit shodnout situaci a vše funguje tak, jak má. - Na 99% si myslím, že chyba je jinde, než v phpRS - tedy alespoň v její oficiální standardní distribuci.

Jiří Lukáš
webmaster www.supersvet.cz

Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: Crossmax (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-06, 21:11

A nevíte čim by to mohlo být?

Re: Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-06, 22:14

Potvrzuji Jirkův test. Na xmistu.wz.cz kde je již ostrá verze mi to také funguje.
Crossmax - nedělal jsi již nějaké úpravy třeba chat ? Při kterém to takhle zlobilo, když se do DB nepřidalo patřičné pole pro výběr barvy při registraci ?

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-07, 08:54

chat je ale upravenej aby to nezlobilo, leda ze by si nekde sehnal starsi chat a sam ho upravoval. respektive upravenej pro 2.6.5 ale musim rict ze me to taky normalne fachalo a to i s chatem tak nevim. jenze jsem uplne normalni blb s prominutim a celej zkusebni web co jsem mel jsem vcera omylem smaznul :'-(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava mr3ska v 07.03.2006 08:55.

Re: Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-07, 09:03

Tak to zamrzí, ale osobně mám kolikrát radši až tři zálohy :-)

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-07, 12:57

nj ja ji nestih udelat - ale to nemeni nic na tom ze mi tam chat nic spatnyho nedelal

Re: Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: Crossmax (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-07, 16:09

Pouzivam Loginkomplet,Guestbook,Informace.Counter+info se mi nepodarilo spustit na 2.8.
Jsem na Xnetu.cz,zalohu jsem mel a tak jsem nahodil znovu phprs+ databazi + ulozene casti databze ktere by nemely s tim mi co docineni.Jinak chat nepouzivam....

Re: Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-07, 16:12

hele mohl bych ty stranky videt v realu ???

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: Crossmax (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-07, 19:39

Dalsi vec kliknu na galerie,a dole se mi napise ze galerie vas identifikovala jako spravce...(kontroluje ip nebo to je taky nefunkcni)
Jelikoz mi nefunguje vytvorit uzivatele ted ani kdyz ten blok trvale zobrazim nechal jsem ho tam natvrdo...

Stranka [http://www.crossmax.biz]
- Ta stranka je delene jen pro na fotky, pro známé a do této doby sem na ni nejak moc nepracoval dokud ten problem nevyresim,omluvte tedy kvalitu zpracovani....

Re: Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-07, 23:09

Tak nevim, podle všeho do DB to zapíše dobře, takže jsem se regnul, po druhé už ne že tam jsem. Takže chyba jen v tom že to asi při přihlášení do DB neposle na porovnání či něco jiného. Psal jsi že je vše v origoš, tak že bych možná prolezl config ? Nevim musel bych to videt na zdrojakach. Nepošle to tam ani login blok ani readers.

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: Crossmax (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-07, 23:45

Ted jsem se dival do zdrojaku db a mel si pravdu reg u kazde probehne uspesne ale neprihlasi se a ani pozdeji prihlasit nejde...
Ja jsem do configu hodil jen prihlasovaci udaje nic vic...
Zdrojak config.php je na [http://www.crossmax.biz/cross.html]

Re: Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-08, 08:57

jen prihlasovaci udaje nic vic...
no jeste by se tam měla nastavit cesta do RooTu webovek a tak.....
to tvoje "nic vic..." se mi moc nelibí, nastavuješ tam kodovaní, cestu kde budou obrazky , download, atd.....
Asi bych to znova prošel, a navíc v odkazech máš rozpadloučeštinu, v článkách ok, takže někde bude nějaká bota.....

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: Crossmax (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-08, 10:27

root webu jsem zapomnel dik.....
Jinak doopravdy jsem do niceho jineho nevrtal jestli lze obsah configu nejak z vnejsi strany ovlivnit(napr v adminu atd.)tak to mozna....

Stahl jsem novy config.php vlozil jen prihl. udaje,mail,jmeno www projektu,serveru nahodil a nezmenilo se nic....



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava Crossmax v 08.03.2006 10:41.

Re: Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: roby (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-09, 10:46

Mam ten stejny problem na smd.cz.

jestli treba nemuze byt problem v postupu?
ja sem nejdriv rozjel phprs, potom pridal level, potom clanek, pak pridal plugin loginkompet.
nejde po zalozeni ctenare prihlasit a v administraci neni videt dokud vsem hromadne nepridelim level.
mam stand. distribuci. (mozna sem nekde neco prehlidl treba nastaveni aby vsichni ctenari meli urcity level uz od zalozeni )

Robert


Re: Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: roby (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-09, 11:13

ps: v konfiguraci je nastaven def level pro ctenare.


Robert

Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: Crossmax (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-09, 14:19

Uff aspoň že v tom nejsem sám...a uvědomil jsem si že taky v adminu kdyz nastavim všem level vyssi tak teprve se mi nove registrovani zobrazi v okne ctenari....

Re: Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: Termiter (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-13, 10:40

Jsem na tom stejně. Taky se mi noví čtenáři nemohou registrovat. Ani na lokále, ani na serveru.

Re: Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-13, 11:21

muzete to nekdo zabalit bez obrazku a pod, jen pokud mozno zaklad phpRs k tomu exportnout DB a poslat mi to, fakt by me to zajimalo. Treba to hodim na local a pomaze to.
[email]atifan@ati.cz[/email]

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Level a registrace
Zaslán uživatelem/kou: Termiter (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-14, 13:54

Tak jsem poslal Atifanovi svůj web a během chvilky přišlo řešení.

Touhle chybou budou trpět všichni, kdo si někdy nainstalovali plugin Chat, mají ho, nebo ho řádně neodinstalovali.
Pokud ten plugin ještě používáte, vyhoďte ho. Stejně stojí za ... Nic proti autorovi, ale je prudce nedotažený.
Z databáze hlavně odstraňte v tabulce RS_CTENARI sloupečky 'barva' a 'obnov'.

A začne chodit registrace.

Díky Atifane! ;c)

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.