phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Hodnocení článků
Zaslán uživatelem/kou: mirekv_cz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-02, 11:02

dobry den,

marne hledam podminky, kdy se hodnocení na konci clanku zobrazi a kdy nikoliv. Muze mi nekdo poradit?


Mirek

Re: Hodnocení článků
Zaslán uživatelem/kou: mirekv_cz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-02, 11:03

Omlouvam se, jeste doplnim. Testuji novou verzi, prekopiroval jsem data z 2.6.5 a prave se mi stalo ze u nektereho clanku hodnoceni mam a u jineho zase ne. Kdyz pridavam novy clanek tak se hodnoceni neobjevi.

Mirek

Re: Hodnocení článků
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-02, 11:32

neni to tim ze stare clanky mas na starych sablonach a novy clanek nastavujes na jine sablony? hodnoceni mas v clankovych sablonach cla_***.sab staci upravit kde je chces mit a kde ne - ja treba mam sablonu tvorba pod kterou umistuju pouze vlastni tvorbu autoru jako basnicky a u nich mam hodnoceni ale zas ne souvisejici clanky

Re: Hodnocení článků
Zaslán uživatelem/kou: mirekv_cz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-02, 11:43

na puvodni 2.6.5 jsem hodnoceni nemel. Kdyz jsem ale clanek prevedl na 2.8.0 tak tam se najednou hodnoceni zobrazilo. V nove verzi jsem sablony nijak neupravoval, ve stare si to jiz nepamatuji:-). Spise me zarazi, ze kdyz pridam uplne novy clanek v admin menu tak tam hodnoceni neni. Je tedy prednastaveno ze tam ma byt nebo nema?


Mirek

Re: Hodnocení článků
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-02, 12:00

Toto rieši nastavenie článkovej šablony.

Re: Hodnocení článků
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-02, 12:51

kdyz se kouknes na zvolenou sablonu novych clanku tak tam budes mit tutove sablonu "press" kde hodnoceni neni - pokud jej tam chces tak si vyber sablonu standart kde ono hodnoceni je a pokud jej nechces nikde tak v sablone standart odstran radek 66 kde je toto:

HodnoceniCl($GLOBALS["clanek"]->Ukaz("link"));

konkretne se jedna o soubor cla_std.php ktery najdes nekde zde image/jmenovzhledu/



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava mr3ska v 02.03.2006 12:52.

Re: Hodnocení článků
Zaslán uživatelem/kou: mirekv_cz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-02, 13:10

Diky vsem za "nakopnuti", nejak jsem se tam nekouknul.

Hezky den

Mirek



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.