phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Odezva
Zaslán uživatelem/kou: mirekv_cz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-28, 18:12

Dobry den,

nasadil jsem novou verzi vedle puvodni 2.6.5 . Tedy predpokladam ze je to na stejnem zeleze, provozuji to na freewebu webzdarma.cz (oboje je na domene unas.cz). Zda se mi, ze zobrazeni toho sameho tematu (se stejnym obsahem clanku) trva v nove verzi dvakrat tak dlouho. Zatimco u stare verze 2-3 vteriny, u nove az sedm. Pouzivam odkaz "search.php?rstext=all-phpRS-all&rstema=7". Ale neni to jen s timto odkazem.
Setkal se s tim jiz nekdo nebo je to spise problem freewebu?

Diky

Mirek

Re: Odezva
Zaslán uživatelem/kou: filipjirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-28, 18:36

Taky se mi zdá, ale souběžně jsem je neporovnával. Mohly by to bít ty div bloky, protože se to nejdřív roztáhne a pak teprve se to srovná do sloupců

========= Díky za každý den s phpRS! =======================
| eMko z Běliska | Řečice nad Bobrůvkou | SOŠ Nové Město na Moravě | Portál dopravních oborů
========= Už mám GMail, to su quick :)) ======================

Re: Odezva
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-28, 18:39

zkuste na začátek config.php přidat

if (!ini_get('zlib.output_compression')): ob_start("ob_gzhandler"); endif;

někdo to tu ve foru již popisoval...
(kdo to byl hledat nebudu, takže se autorovi tímto omlouvám...)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Odezva
Zaslán uživatelem/kou: filipjirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-28, 18:46

Jo, vybadá to líp, díky

========= Díky za každý den s phpRS! =======================
| eMko z Běliska | Řečice nad Bobrůvkou | SOŠ Nové Město na Moravě | Portál dopravních oborů
========= Už mám GMail, to su quick :)) ======================

Re: Odezva
Zaslán uživatelem/kou: mirekv_cz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-28, 19:11

I ve srovnani obou verzi je to dobre. Diky

Mirek

Re: Odezva
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-01, 15:30

jen info......
No nedávno jsem měl podobný problém. Na testovacím xmístu na doméně .wz.cz mi to jelo mnohem pomaleji než stejný systém ale na jiné doméně - třeba .borec.cz. Stejně tak brzdí systém, když se načítají další věci mimo phpRS, třeba počasí, statistika, rss atd......

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Odezva
Zaslán uživatelem/kou: tomask (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-31, 17:12

mohu potvrdit, 2.8 se vyrazne zrychlila pri pridani vyse uvedeneho do config.php

akorat to ma stale nejake divne prodlevy kdyz chci pridat komentar.....cca 20 sekund to trva, nez najede seznam komentaru...



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.