phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
externi galerie - pridani obrazku pres FTP
Zaslán uživatelem/kou: cycling-diarycom (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-13, 18:02

- mam orig. externi galerii z posledni a ostre verze phpRS 2.6.5 !
- chci pridat obrazky do galerie pres FTP
- jmena souboru neobsahuji ani velky pismena ani s diaktritiku, jen pismena a cislice, napr. "zm04pic19.jpg"
- obrazku je v adr. 49, maji velkost kolem 300kB, nicmene v nastaveni galerie mam 1000kB
- obrazky jsem chtel vlozit do nove galerie (existuje i se spravnymi pravy) a ta je zaroven v nove kategorii
- Kategorie ma název s diaktritou, neni v tom problem??
- upload se nepovede, hlasi to toto:

Nejméně jeden z obrázků se nepodařilo přidat, prosím zkontrolujte přidané obrázky a případně přidejte zbývající. (pravděpodobně nesplňoval nějaký z omezujících údajů (velikost atd.))

Dekuji za help,

Milan www.cyclingdiary.org

Re: externi galerie - pridani obrazku pres FTP
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-14, 00:20

neni omezen upload v php.ini a nektery obrazek ho velikosti prekracuje? (jen hadam...)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: externi galerie - pridani obrazku pres FTP
Zaslán uživatelem/kou: cycling-diarycom (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-14, 09:32

dekuju, uz jsem to spravil... prava execute na adr. upload :( asi, protoze jsem tam toho udelal mnohem vic...



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.