phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
problem s "posledni_login"
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-12, 16:14

ahojky...
mam tak trosku problem s poslednim loginem....
zacnu poporade...
a) kdyz se mi ctenar prihlasi pomoci automatiky, tak se to u mne v DB rs_ctenari / posledni_login neprojevi... :-(
pokud se naloguje normalne pomoci prihlasovaciho formulare, vse je OK..
b) a ted je pruuuuser :-) (nebo trapas?) , ja zapomnel co bylo za bé.... :-) :-) ,asi to nebylo podstatné, mozna az se vyspim si vzpomenu, bo uz usinam...:-) tak se na mne nezlobte a berte to jako mirne pobaveni, nebot jsem to za bé ohl klidne smazat :-)... ale slibuji ze si vzpomenu...:-)

takze zatim prosim jen radu s tim poslednim loginem... dekuji

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: problem s "posledni_login"
Zaslán uživatelem/kou: Sepa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-14, 23:21

No po kontrole jsem zjistil, že u mě je to to samé. Pokud si to systém pamatuje a čtenář nemusí zadávat heslo, tak jako by na webu nebyl.

== Sepa ===== [ www.vectraweb.net ] ==
--- ICQ [ 57171581 ]
--- Skype [ Sepa_cz ]
==============================

| vectra.cz | seps.cz | e-poptavka.com | spotrebak | sepsova.com |

problem s trclanek.php
Zaslán uživatelem/kou: nickk (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-15, 18:07

Upgradoval som z v2.5.5a na v2.6.5. a vypisuje mi toto:

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/html/webs/www.broz.sk/phprs/trclanek.php on line 66

V trclanek.php je to:

66 $this->pocetautori=mysql_num_rows($dotazaut);

Viete mi poradit, co to znamena? Prip. kde je chyba?

Vdaka!

Re: problem s trclanek.php
Zaslán uživatelem/kou: Sepa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-15, 20:25

nickk napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Upgradoval som z v2.5.5a na v2.6.5. a vypisuje mi
> toto:
>
> Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is
> not a valid MySQL result resource in
> /var/www/html/webs/www.broz.sk/phprs/trclanek.php
> on line 66
>
> V trclanek.php je to:
>
> 66
> $this->pocetautori=mysql_num_rows($dotazaut);
>
> Viete mi poradit, co to znamena? Prip. kde je
> chyba?
>
> Vdaka!
>

A co ma toto společné s posledním loginem, nebo s poslední aktivitou čtenáře, kterého se toto téma týká?





== Sepa ===== [ www.vectraweb.net ] ==
--- ICQ [ 57171581 ]
--- Skype [ Sepa_cz ]
==============================

| vectra.cz | seps.cz | e-poptavka.com | spotrebak | sepsova.com |

Re: problem s trclanek.php
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-16, 06:12

pokusim se zeptat jinak.. /sem si vzpomel co byl ten bod B, pri zalozeni tohoto tematu/.
dalo by se to nejak udelat at to automaticke logovani ma moznost si kazdy ctenar zapnout? defaultne by bylo to vyple... mozna opet budou namitky ze to je zbytecny, ale pokud nekdo jde na RS kde je autologin z PC ktere ma treba v praci, ci treba i z netove kavarny, tak kdokoli jiny si pak na najeti stranky kde ten RS bezi, zjisti ze uz je tam prihlasen za nekoho, kdo tam byl pred nim...
Vim ze tomu se da zabranit dvema moznostmi... bud smazanim cookies, nebo obycejnym odhlasenim... ale i presto bych se priklanel k tomu at je ta moznost autologinu kazdemu ctenri nabidnuta... Vypozoroval jsem totiz ze spousta ctenaru se neodhlasi, ale pouze ze stranek mi odejde zavrenim prohlizece, nebo prejdou adresnim radkem uplne nekde jinde. Sice jej to pak odhlasi s RS po 30 minutach, avsak kdyz dotycny najede na me stranky na druhy den znovu, je opet nalogovany a to bez zapisu do tabulky rs_ctenari / posledni_login... cimz jsem opet u problemu s poslednim loginem..
panove predem dik za pripadne rady...

to nick:
bych to tipl, ze radek 65 se ti nenacetl, proto je 66 prazdny.. :-) pomuzes si ze na 65 a 66 das na zacatek radku zavinac, cimz hlasku vypnes.. ale asi to nebude to prave orechove reseni...

cauky.

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.