phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: forum_1_3_0 (14) od Kryspina
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-26, 13:15

no právě, mě při tvorbě původně nedošlo, že některé typy končí u čísla 255, to jsem to vlastně ještě ani nevěděl, a ta chyba se při testování neobjevila (prostě jsem tam nikdy nanapsal tolik příspěvků). Až pak u někoho, kdo má více příspěvků do fora nežli já a objevilo se to při počtu shlédnutí. Takže jsem to takhle prošel a (snad) všechno, co by mohlo zlobit jsem zvětšil. Zkoušel jsem ten skript i na předchozích verzích fora, a ono to změní jen ty částí, které v té které verzi jsou, takže ten skript funguje univerzálně. Tedy, zdá se :-D

Re: forum_1_3_0 (14) od Kryspina
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-26, 19:44

To:Kryspin...

v pohode, proto jsem uvadel, ze je potreba jeste od tebe stahnout a provest ten upgrade.

BTW jsem ho pribalil. a take konecne opravil to KIFO na KIFo. (nevim, proc se to pri prenosu zmrvilo.. :-( )

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: forum_1_3_0 (14) od Kryspina
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-26, 21:22

Aha, už jsem tu našel zmínku o tom KIFO/KIFo ale nebyl jsem z ní moc moudrý. (To jsem tam měl špatně původně Já? a jestli ano, tak kde?) Díky :-)

Re: forum_1_3_0 (14) od Kryspina
Zaslán uživatelem/kou: Ajka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-17, 16:13

Ahojte, chcela som sa opytat, ci pracuje niekto na novej verzii Kryspinovho fora.
Ak ano bola by som velmi rada ak by ste ma informovali.

AJKA

Re: forum_1_3_0 (14) od Kryspina
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-17, 16:22

jak nove verzi?? Co vim tak Kryspin tvori novou verzi sam v ramci svych casovych moznosti...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: forum_1_3_0 (14) od Kryspina
Zaslán uživatelem/kou: Ajka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-17, 18:00

Ahoj Janvar, som rada ze sa niekto ozval. To je super, takze sa pracuje na novej verzii. A kedy by asi tak mohla byt hotova a co v nej bude nove oproti starej verzii?

PAPA

Re: forum_1_3_0 (14) od Kryspina
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-18, 00:08

kdy bude hotova nevím :-)

krom různých bezpečnostních úprav a oprav známých chyb bude možné volitelné řazení podle nejnovějších příspěvků, možnost zamykat fora, a (doufám) i vlákna, volitelně smajlíci, ještě jedna možná úroveň (--> zapisovat mohou registrovaní, číst všichni), možnost filtrování příspěvků na volitelné řetezce. Bude zrušena možnost vkládat vlastní HTML Tagy zvnějšu, tato možnost bude zachována jen administrátorům pro vyjímečné případy. Místo toho budou základní peudotagy bb code a co ještě stihnu...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Kryšpín v 18.07.2005 00:09.

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.