phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Znamkovanie
Zaslán uživatelem/kou: www (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-14, 15:48

Hladal som na fóre,ale nikde som to nenašiel. Ako prerobiť známkovanie na nie formulárové, ale iba na čísla ako na webstranka.cz .
Ďalší nápad mám, že či by nebolo dobré urobiť na fóre sekciu Môj phpRS web, kde by boli názory na hocikoho phpRS weby. Diky moc

Re: Znamkovanie
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-14, 16:03

toto mi beží ešte na 2.5.5 pre 2.6.5 by to malo byť rovnaké, úprava sa týka spefce.php funkcia HodnoceniCl
echo "<form action=\"\" method=\"post\">";
	echo "<input type=\"hidden\" name=\"cisloclanku\" value=\"".$id_clanek."\" tabindex=\"100\" />";
	echo "<input type=\"submit\" name=\"hlasovani\" value=\"1\" class=\"tl\" tabindex=\"101\" title=\"excelent\" /> ";
	echo "<input type=\"submit\" name=\"hlasovani\" value=\"2\" class=\"tl\" tabindex=\"102\" title=\"good\" /> ";
	echo "<input type=\"submit\" name=\"hlasovani\" value=\"3\" class=\"tl\" tabindex=\"103\" title=\"normal\" /> ";
	echo "<input type=\"submit\" name=\"hlasovani\" value=\"4\" class=\"tl\" tabindex=\"104\" title=\"tolerable\" /> ";
	echo "<input type=\"submit\" name=\"hlasovani\" value=\"5\" class=\"tl\" tabindex=\"105\" title=\"shit\" /> ";
	if ($mnozstvi>0):
		echo "[ ".RS_SPAKTZN.": ".number_format(($hodnoceni/$mnozstvi),2,'.','')." ] ";
	else:
		echo "[ ".RS_SPAKTZN.": 0 ] ";
	endif;
	echo "</form>";

ten tabindex si vyhoď, prípadne zneň title

čo sa týka hodnotenia webow, môj názor: je tu cca 13tisíc príspevkov a zátaž na databázu dosť veľká, hodnotenie webov by som skúsil na špecializovaných fórach

Re: Znamkovanie
Zaslán uživatelem/kou: www (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-14, 18:35

diky moc



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.