phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Error C1: Akce neproběhla úspěšně!
Zaslán uživatelem/kou: Benda_11 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-13, 17:14

Dobrý den,

Když chci přidat nový článek tak mi to napíše, to co jsem uvedl v tématu, když se mi to objevilo poprvé tak jsem si myslel, že se něco pokazilo v databázi Mysql, takže jsem všechno vymazal a přidal tam všechny články znova ručně. Včera jsem si Databázi zálohoval. Dneska mi to napíše tu a tu samou chybu, skusil jsem import databáze a nic pořád, ta samá chyba a ještě v čera tam při záloze nebyla, nevíte čím to může být, používám PhpRS 2.6.5 A už se mi to stalo po druhé.

Re: Error C1: Akce neproběhla úspěšně!
Zaslán uživatelem/kou: Benda_11 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-13, 19:54

Aby jste si nemyslei, že neumím hledat ve fóru, ta to není pravda. Hleda jsem, ale to co tam psali ta vůbec nemám. Takže to není FCK editorem a apostrofem. skusil jsem vyměnit i celou soužku admin,ale nepomohlo to. jeikož jsem dělal úpravu pro automatické odesílání inf. mailu.

Re: Error C1: Akce neproběhla úspěšně!
Zaslán uživatelem/kou: Benda_11 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-13, 20:00

Už vím co to v PphRS dělá je to úprava pro automatické odesílání inf. mailu, skoušel jsem ještě jednou přehrát adresář admin abylo to. takže by to chtělo poupravit.

Re: Error C1: Akce neproběhla úspěšně!
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-14, 00:17

ja teda nevim ale mne ta uprava nic nedela, vse mi funguje v poradku takze bych rekl ze chybka bude jinde

Re: Error C1: Akce neproběhla úspěšně!
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-14, 01:10

Pokud jde o články na Community webu ode mě, měly by být ověřené a několikrát vyzkušené .. upravujte soubory pořádně a pečlivě, záleží na každém znaku!!! Hodně lidí se stěžuje např. v komentářích apod. a pak když mi napíšou zjistim, že udělali někde chybu .. jak říkám, záleží na každém písmenku ... v sekci download jsou k některým těm změnám i upravené original soubory, ale jde o to, že jakmile už máte jiné úpravy, musíte to upravovat ručně a chyby jsou na světě .. např. když označíte více řádků a dáte je vyhledat, editor vám označí jen první nalezený řádek, ne vše co jste označili, tak jednoduché úpravy zas nejsou .. proto se do úprav kódu pouštějte jen když víte co skutečně děláte, nebo dávejte maximální pozor, než začnete křičet, že zrovná vám to nejde a proto je tam někde chyba .. to nemyslím samozřejmě nijak proti Benda_11, ale pro vás všechny :) i já, když jsem testoval svou poslední zveřejněnou úpravu (jestli je návod správně napsaný) jsem udělal chybu a divil se, že to nefunguje :) jak říkám, vše opatrně a s rozmyslem ... dvakrát měř, jednou řež

btw: až se najde někde skutečně chyba, budu tu zas za tupce :D pro dobrotu, na žebrotu :) jestli jde teda o mnou zveřejněnou úpravu ... ale to upozornění na pozornost při změnách kódu platí všeobecně, takže OT to není každopádně ;)

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava xsuchy09 v 14.09.2005 01:12.

Re: Error C1: Akce neproběhla úspěšně!
Zaslán uživatelem/kou: Benda_11 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-14, 16:17

Nojono, ale úpravu jsem nedělal ručně podel návodu, ale už na comuniti webu byli soubory ke stáhnutí, no tak jsem to stáhl a přehrál a vida nešlo to! No nevím, kde jsem chybu udělal, spíš bych byl rád kdyby tady ty úpravy se vyskytli v další verzi. No nic další štěstí pokoušet nebudu, ale jinak už vím, kde byla chyba.

Re: Error C1: Akce neproběhla úspěšně!
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-15, 12:56

LOL ... však píšu, že pokud už máš v kódu nějaké úpravy, musíš je dělat ručně ... nechápeš, že si přepíšeš své předešlé úpravy, když použiješ upravené soubory phpRS pouze pro tuto úpravu??? :D

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Error C1: Akce neproběhla úspěšně!
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-15, 15:48

xsuchy09 napsal/a:

> btw: až se najde někde skutečně chyba, budu tu zas
> za tupce :D pro dobrotu, na žebrotu :)

ne ja te musim pochvalit a podekovat za pomoc s tim jednim pluginem ;-) a budu te branit :-D





Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.