phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Bugy
Zaslán uživatelem/kou: celeb (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-26, 18:07

Objavila sa mi taka chyba. Ked vsetko pekne spravim (nakonfigrujem, atď.) vśetko ide v pohode, len tam je jedna malá chybička. Nad logom sa mi zobrazia 2 riadky a tie neviem dat ani za svet preč... čo mám spraviť???

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-26, 23:15

netvrdit, ze jsou to BUGy.. jedine, ze chyba je mezi klavesnici a zidli.. :-D

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-27, 15:11

ake dva riadky ? ako vyzera vystupny html ? popripade daj link aby sme to mohli vidiet.
takto ti naozaj nikto nepomoze.

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: celeb (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-29, 11:20

cumnite napr. www.celeb69.wz.cz/index.php alebo taktiež www.preklepy.wz.sk
A mimochodom došlo mi, že chyba je medzi stoličkou a mojim počítačom, ale otcovi to radšej nepoviem aby sa nenahneval... Inak mám slovenskú verziu...

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-29, 13:58

fuj, to co je za kod ?
pozri sa na celeb69.wz.cz a hadaj preco ti to robi blbosti. prerobit ! :) mas v tom poriadny bordel

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: celeb (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-29, 17:32

Som nepochopil... Ale co sa tyka designu to budem robit inokedy... Mne teraz ide o ten riadok ci dva...

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-29, 17:51

sak a co ti vysvetlujem ? cely layout je napisany ako keby vypadol niekomu z prdele. :)
hladaj chybu tam a nie v phpRS, pretoze vazne nechapem co cobia dva prazdne tagy <p> este pred html, dalej nejake tabulky pred <body> a kopec dalsich kravin, myslim ze vymenovavat ani nemusim.

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-29, 17:56

tak som si to potvrdil. pozrel som si kod v tvojej fs_base.sab. co sakra robi ta tabulka v <head> tagu ?

EDIT: ale nic s z toho nerob, tiez ked som zacinal som podobne kraviny daval pred <body> tag a cudoval sa, ze preco to nejde tak ako ma ;) som robil inace veci, mozno horsie chyby ako si spravil teraz ty. to nic neni, casom sa to naucis a budes buzerovat nikeho ty ;)

____________________
smiko.host.sk/phprs/



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava smiko v 29.08.2005 18:02.

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-29, 21:20

> neviem dat ani za svet preč... čo mám spraviť???
počkaj kým niekto tie bugy v phpRS neopraví, potom si nahopdíš novú verziu a pôjde ti to jedna báseň! :-D

> cely layout je napisany ako keby vypadol niekomu z prdele. :)
:-D tak to tu ešte nebolo, LOL, ROFL :-D

Bugy Bugy, niekde si niečo dojekazil a od nás chceš nájsť chybu? :-D Úpravu layoutu treba riešiť podľa návodu, prípadne naštudovať niečo z manuálu, je tam popis ako to celé funguje. Najskôr nejaké tie základy HTML by nebolo odveci aspoň z rýchlika mrknúť. Potom phpRS, hlavne globálne, článkové šablóny, CSS, inde by si šahať nemal, no predpokladám, že ten kód čo spomína Smiko tam sám od seba nenarástol. Aha:
[http://www.celeb69.wz.cz/image/freestyle/fs_base.sab]
:-D Ten bordel, čo je ešte pred head tagom je pravdepodobne v lengine.php, pretože v globálnej šablone to nie je.

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: celeb (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-30, 18:12

no ja eln tak ale ta chyba bola hned po nainstalovani phpRS ked som este nic neurobil... A este raz co sa tyka tej stranky nic som s nou este nerobil co sa tyka designu lebo na to nie je cas snazim sa rozbehnute nieco ine...

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-30, 19:58

robit si s nou musel, pretoze si vychadzal z freestyle a ten urcite nemal tabulku v <head>. to je zaprve
zadruhe, mas tam reklemu wz.cz, ktoru nemas riadenu ale si ju nehcal nech si robi co chce. takze si riad cez reklamny blok.
a za tretie. na zaciatku mas dva prazdne tagy <p>, ktore si tam musel najskor pridat ty, lebo neviem o tom ze by reklama z wz.cz ich tam doplnala. takze mi ostava jedine konstatovanie, tvojou upravou nejakych suborov sa to pokafralo :)
odporucim ti dat naspat povodne php subory. potom budes mat istotu ze musis chybu hladat iba v layoute

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: celeb (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-31, 18:53

tu tabulku mam naozaj v head???Az taky blb nie som..pockaj to omrknem...A bolo to od zaciatku ked som este nic s tym nerobil.

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: celeb (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-31, 18:54

oops som blb ale tie <p> tam nemam...Kde teda moze byt chyba?

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-31, 19:29

no tie prazdne <p> sa tam same od seba urcite nedali. musel si ich tam najskor pridat sam, ked si mozno editoval nejaky subor. mozno trlayout.php ale to iba typujem, neviem.

daj si tam povodne subory, uvidis co to povie.

no tak ta tabulka tam urcite od zaciatku nebola, to nezahovoris ;) radsej povedz, ze si ju tam asi nahodou pri editacii vlozil, nez aby si sa to snazil zahovorit, ze to tam uz bolo ;)

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-31, 21:22

Citace:

<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
<head>
<title>Runescape Adviser</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
<link rel="stylesheet" href="image/freestyle/freestyle.css" type="text/css">
<table border="0" width="100%" height="150" background="image/freestyle/aaa.gif">
<tr>
<td width="749" align="right" valign="bottom">

<table border="0" width="468" height="60">
<tr>
<td width="743">
<p>


zbytek radeji vynecham.. takze je tabulka v HEADERS OR NO???

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: celeb (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-01, 18:56

tu tabulku nezahovaram nevsimol som si ze som vlozil do head... Ale tie <p> su tam fakt neni... No skusim to trylayout.php

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: celeb (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-01, 19:38

No ja uz fakt neviem v com to moze byt... Pozamienal som kopu veci za povodne ale stale nic... V ktorych suboroch by to mohlo byt?

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-01, 19:51

uz tam mas tri prazdne tagy <p>
to potvrdzuje, ze tvojou upravou sa to posahalo. a stale tam mas tu tabulku !
tazko ti niekto pomoze, ked ani nevieme s v ktorych suboroch si sa hrabal. sorry, fakt ne......

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: celeb (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-03, 21:01

nie nemam tabulku v head ale to je vedlajsie... a tie <p> fakt netusim ako... a ta reklama nie je wz cize riadena v tabulke...

Re: Bugy
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-03, 21:15

poviem ti tak. urcite si nieco zmenil, co tie tagy <p> vyvolalo. zatial sa nikto na podobnu chybu nestazoval. takze hladaj karle :)

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.