phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Nutně potřebuju help v tom, jak udělat (at) místo zavináče
Zaslán uživatelem/kou: Lausien (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-16, 13:04

Dobrý den,

mám takový problémek. Nejsem žádný programátor a tak bych potřeboval help. U Autora článku je pravda, že mám třeba swfs.sw(at)gmail.com (můj mail). Ale chybí mi to u komentářů. Proto bych chtěl poradit, jak mám pozměnit soubor comment.php nebo něco.
Třeba tady [http://teamaero.wz.cz/comment.php?akce=fullview&cisloclanku=2005081001] se můžete podívat, jak to je. Potřeboval, aby:
mailová adresa nebyla vedle Autora, ale po kliknutí na autora komentáře by vyjel mail, čili mailto: blabla

Děkuji za odpovědi

Re: Nutně potřebuju help v tom, jak udělat (at) místo zavináče
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-16, 13:12

Dobrá rada nad zlato: STFW!

Re: Nutně potřebuju help v tom, jak udělat (at) místo zavináče
Zaslán uživatelem/kou: Lausien (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-16, 13:19

No jo, ale tam neni, jak přesně upravit tu část, aby se to zobrazovalo jak jsem psal.
Ta část je myslim tato:
// hlavicka
echo "<div class=\"komhlav\">";
echo "<b>".RS_KOKOMZED.":</b> ".MyDatetimeToStd($data[$poradi[$pom][0]][3])." &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;";
echo "<a href=\"comment.php?akce=re&cisloclanku=".$GLOBALS["cisloclanku"]."&ck=".$data[$poradi[$pom][0]][0]."\">".RS_KOREG."</a><br />\n";
echo "<b>".RS_KOAUT.":</b> ".$data[$poradi[$pom][0]][2];
if ($data[$poradi[$pom][0]][5]!=""):
echo " (".$data[$poradi[$pom][0]][5].")";
endif;

Čili já potřebuju, aby se z tohodle ".MyDatetimeToStd($data[$poradi[$pom][0]][3])." udělal odkaz už na ten mail a to za tim aby se zrušilo. Ale nevim, jak to přesně udělat, abych něco nezmršil

Re: Nutně potřebuju help v tom, jak udělat (at) místo zavináče v comment.php 2.5.5b
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-16, 14:19

základy HTML ;)
// hlavicka
    echo "<div class=\"komhlav\">";
    echo "<b>".RS_KOKOMZED.":</b> ".MyDatetimeToStd($data[$poradi[$pom][0]][3])." &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;";
    echo "<a href=\"comment.php?akce=re&cisloclanku=".$GLOBALS["cisloclanku"]."&ck=".$data[$poradi[$pom][0]][0]."\">".RS_KOREG."</a><br />\n";
    echo "<b>".RS_KOAUT.":</b>";
    if ($data[$poradi[$pom][0]][5]!=""):
      echo " <a href=\"mailto:".$data[$poradi[$pom][0]][5]."\">".$data[$poradi[$pom][0]][2]."</a>";      
    else:
      echo " ".$data[$poradi[$pom][0]][2];
    endif;
    echo "<br />\n";
    echo "<b>".RS_KOTIT.":</b> ".VycistiKoment($data[$poradi[$pom][0]][1]);
    echo "</div>\n";
    // telo




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 16.08.2005 14:21.

Re: Nutně potřebuju help v tom, jak udělat (at) místo zavináče v comment.php 2.5.5b
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-16, 14:25

s použitím funkcie Antispam() takto:
// hlavicka
    echo "<div class=\"komhlav\">";
    echo "<b>".RS_KOKOMZED.":</b> ".MyDatetimeToStd($data[$poradi[$pom][0]][3])." &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;";
    echo "<a href=\"comment.php?akce=re&cisloclanku=".$GLOBALS["cisloclanku"]."&ck=".$data[$poradi[$pom][0]][0]."\">".RS_KOREG."</a><br />\n";
    echo "<b>".RS_KOAUT.":</b>";
    if ($data[$poradi[$pom][0]][5]!=""):
      echo " <a href=\"mailto:".AntiSpam($data[$poradi[$pom][0]][5])."\">".$data[$poradi[$pom][0]][2]."</a>";      
    else:
      echo " ".$data[$poradi[$pom][0]][2];
    endif;
    echo "<br />\n<b>".RS_KOTIT.":</b> ".VycistiKoment($data[$poradi[$pom][0]][1])."</div>\n";
// telo




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 16.08.2005 14:34.

Re: Nutně potřebuju help v tom, jak udělat (at) místo zavináče
Zaslán uživatelem/kou: Lausien (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-16, 15:02

Díky moc

akorát mi nejede ta funkce antispam.
echo "<div class=\"komhlav\">";
echo "<b>".RS_KOKOMZED.":</b> ".MyDatetimeToStd($data[$poradi[$pom][0]][3])." &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;";
echo "<a href=\"comment.php?akce=re&cisloclanku=".$GLOBALS["cisloclanku"]."&ck=".$data[$poradi[$pom][ 0]][0]."\">".RS_KOREG."</a><br />\n";
echo "<b>".RS_KOAUT.":</b>";
if ($data[$poradi[$pom][0]][5]!=""):
echo " <a href=\"mailto:".AntiSpam($data[$poradi[$pom][0]][5])."\">".$data[$poradi[$pom][0]][2]."</a> ";
else:
echo " ".$data[$poradi[$pom][0]][2];
endif;
echo "<br />\n<b>".RS_KOTIT.":</b> ".VycistiKoment($data[$poradi[$pom][0]][1])."</div>\n";

To sem skopíroval a přepsal to starý. Když jsem se ale pak juknul do jednoho komentáře, napsalo to chybu v tomhle: :".AntiSpam...........

Re: Nutně potřebuju help v tom, jak udělat (at) místo zavináče
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-16, 15:10

function AntiSpam($str = "")
 {
 return str_replace ("@","(at)",$str);
 }

treba to doplniť do config.php alebo do comment.php

Re: Nutně potřebuju help v tom, jak udělat (at) místo zavináče
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-16, 15:45

je to smiesne ale tato tema sa preberala dva dni dozadu.

[http://www.phprs.net/forum/read.php?28,10353]

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Nutně potřebuju help v tom, jak udělat (at) místo zavináče
Zaslán uživatelem/kou: Lausien (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-16, 16:00

Dikes!

Re: Nutně potřebuju help v tom, jak udělat (at) místo zavináče
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-16, 16:22

Smiko:
Ano, je mi to jasné, čítam v tejto diskusii všetko :) Preberalo sa to tu fakt už minimálne X-krát - ale ako by povedal Michálek: opakovanie je matka múdrosti :))) Moj prvý príspevok v tomto vlákne je jasný, ten SearchTheFuc*ingWeb odkazuje na riešenie, stačí si dať dokopy 2+2.
Tu to ale chápem tak, že treba hotové riešenie aj keď to nezaznelo. :))) Aspoň som si precvičil závity a Lausien nabudúce určite skúsi problém vyriešiť sám s pomocou vyhľadávania a experimentovania v zdrojákoch na localhoste. ;)
Inak ten problém je trochu iný ako je subjekt, to ma aj trochu zmiatlo - ide tu skôr o úpravu komentárov, ten antispam je len drobnou súčasťou tej úpravy. Ide tu skôr o to aby sa mail nezobrazoval, ale aby bol ako klikací odkaz na zobrazenom mene autora komentáru, samozrejme len v prípade, že uviedol email.

Lausien:
> Dikes!
Mno rado sa stalo. Fakt skús nabudúce využiť lepšie informácie z fóra, verím tomu že by si to pri troche snahy dokázal vpohode aj sám ;)

All:
verím, že tá úprava sa hodí viacerým, osobne ju použijem tiež, je to efektnejšie.

Re: Nutně potřebuju help v tom, jak udělat (at) místo zavináče
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-16, 16:29

aha ano, ze to chce spravit aby meno absahovalo mailto: som nejako prehliadol :)

____________________
smiko.host.sk/phprs/



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.