phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Gallery
Zaslán uživatelem/kou: kuzba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-05, 14:59

Ahoj potreboval bych radu,uz jsem to psal i tady na foru do jine sekce a nikdo mi neodpovedel. Mam na strankach blok phprsgallery,chtel jsem v nem zobrazovat nahodne obrazek pouze z predem definovane galerie a ne ze vsech galerii.S tim mi uz pomphl Michalek. Ted bych to chtel jeste rozsirit.Da se nejak udelat,aby se mi v tom systemovem bloku nahodny obrazek,zobrazoval jen ciste obrazek bez jeho nazvu. A dale bych chtel mit jeste jeden sys. blok gallery obrázek, ve kterém se budou nahodne nahodne zobrazovat obrazky ze vsech galerii vyjma te ktera je definovana v tom predchozim sys. bloku.Pro vysvetleni mam stranky ZS podobone jako p.Fous, v jednom sys. bloku chci zobrazovat vtipy z galerie vtipy a v dalsim sys. bloku nahodne obrazky ze vsech ostatnich (skolnich) galerii.Diky moc za rady
PS: Jeste pls rada,jak radit galerie podle data pridani od nejnovejsi po nejstarsi,zatim se to radi obracene... - tak razeni je opraveno,reseni jsem nasel,ale porad bych jeste chtel pls poradit s tim dalsim sys blokem...
THX



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava kuzba v 05.08.2005 16:18.

Re: Gallery
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-05, 15:07

tak na ten druhy dotaz uz zde bylo odpovezeno. Upravit dotaz na descent...


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.