phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Registrace čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: maya (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-30, 14:29

Dobrý den všem,mám takový problém s registrací nových čtenářů.Neustále mi to píše,že nastala chyba a mam to opakovat.Nevíte prosím někdo čím to může být?Díky za rady

Re: Registrace čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-30, 14:35

OS, verze phpRS, trochu vice udaju by neskodilo

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Registrace čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: maya (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-30, 14:38

používám verzi 2.5.5

Re: Registrace čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: maya (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-30, 14:39

konkrétně to píše "V průběhu zakládání Vašeho profilu došlo k neočekávané chybě. Zopakujte akci."


Re: Registrace čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-30, 19:27

Muzu si tipnout? Nemas chat?

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Registrace čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: msteve (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-30, 23:13

ak by si napisal aj link na tvoj web Michalek by nemusel tipovat ale problem bude pri ukladani do databazy to jest nieco chyba a chat moze byt problem

MSteve
WEB: Webinfo
Shop: E-shop ---
Reklamný Systém Webinfo:Reklama WebInfo

Shop: Shop-Webinfo
phpRS systems: [url=http://ww.webinfo.sk/referencie.php[/url]
ICQ: 285553903
Skype : msteve1

Re: Registrace čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: stanly (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-16, 10:39

Práve teraz som odstránil rovnaký problém!
Máte pravdu, chyba bola v doplnení tabulky rs_ctenari o dva stlpce, odstranil som preistotu aj 3 tabulky ktore su k chatu a už je to O.K.

Vďaka za radu, aj keď nepriamo mne ;-)

Re: Registrace čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-16, 21:05

urcite je to tim chatem - uz sem to taky resil, prislo mi divne ze porad mam stejne registrovanych uzivatelu a uz vim proc. vymazal jsem ty dve nove veci v tabulce rs_ctenari a registrace funguje avsak nevim jak to udelat aby tedy fungoval i chat

Re: Registrace čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-17, 00:04

Už jsem to mr3skovi vyřešil ... jediné co musíte udělat je to, že nahradíte řádek 263 v souboru readers.php:

@$dotazctenar=mysql_query("insert into ".$GLOBALS["rspredpona"]."ctenari values (null,'".$GLOBALS["rjmeno"]."','".$GLOBALS["rheslo"]."','".$GLOBALS["rcelejmeno"]."','".$GLOBALS["rmail"]."','".$dnesnidatum."','0','".$GLOBALS["rinfo"]."','".$GLOBALS["robsahmenu"]."','".$GLOBALS["rzobrazmenu"]."','".$GLOBALS["rjazyk"]."','".$dnesnidatum."')",$GLOBALS["dbspojeni"]);

a nahradíte ho tímto:

@$dotazctenar=mysql_query("insert into ".$GLOBALS["rspredpona"]."ctenari values (null,'".$GLOBALS["rjmeno"]."','".$GLOBALS["rheslo"]."','".$GLOBALS["rcelejmeno"]."','".$GLOBALS["rmail"]."','".$dnesnidatum."','0','".$GLOBALS["rinfo"]."','".$GLOBALS["robsahmenu"]."','".$GLOBALS["rzobrazmenu"]."','".$GLOBALS["rjazyk"]."','".$dnesnidatum."',null,null)",$GLOBALS["dbspojeni"]);

a v db ty dva sloupce navíc u rs_ctenari (myslím, že jde o barvu a obnov, sám to nepoužívám, vzpomínám jen dle toho co psal mr3ska) změníte z NOT NULL na NULL ... toť vše :)

PS: Toto je v phpRS 2.6.5, v 2.5.5 přidáte také jen null, null v dotazu na db, kde je insert do tabulky rs_ctenari ... nic víc

Autorovi pluginu doporučuji založit novou samostatnou tabulku pro tyto údaje využívajcí plugin chat - tabulku napr. rs_chat kde budou tri sloupce (id_ctenare, a prave barva a obnov, kde id ctenare bude reference na id ctenaru v tabulce rs_ctenari ...) - je to mnohem lepší řešení, než zasahovat do základní dané struktury db phpRS - potom vznikají podobné problémy, když to nedořešíte a nedotestujete ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Registrace čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: Co0kies (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-13, 10:50

a jak je to s 2.8.0 ?? vsetkych co som mal v 2.6.5 resp ak niekoho rucne pripisem sa mozu prihlasit..
ale pri registracii mi to zlyha :/

skusal som tieto upravy pre 280 ale dako nepomaha

Re: Registrace čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-13, 10:58

o tomto problemu jsem tu uz psal ( [http://www.phprs.net/forum/read.php?5,15658,15675#msg-15675] ) a myslim, ze to reseni, ktere jsem tam uvadel je lepsi, nebot v pripade, ze si nekdo prida nejaky sloupecek do tabulky, tak nemusi hledat, kde vsude jsou INSERT dotazy, ktere musi opravit, aby mu to fungovalo



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava MirekS v 13.04.2006 10:59.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.