phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Galeria
Zaslán uživatelem/kou: martinovic (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-05, 16:24

Prosim poradte. Nainstaloval som si novu verziu PHPRS 2.6.5 a nedari sa my rozchodit Externu galeriu. Napr. vzdy ked menim nastavenia, tak mi to oznami, aby som to skusil neskor. Takisto v nahodnom nahlade na hlavnej stranke sa nic nezobrazuje. Teda vlastne len neake chyby (www.netopier.sk/phprs_test/index.html). Nie som velmi pocitacovo PHP-zrucny a tak dufam, ze moc neotravujem.

Ajajaj
Zaslán uživatelem/kou: martinovic (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-05, 16:26

No samozrejme, ze je ta adresa ukoncena index.php a nie html. Pardon!

Re: Galeria
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-05, 16:37

nemas pridan zadny obrazek... :-)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Galeria
Zaslán uživatelem/kou: martinovic (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-05, 17:27

No to hej. Akurat mam neake v internej galerii a snazil som sa nastavit, aby boly zobrazovane aj interne galerie. Ono to vsak reagovalo v admin menu neak takto: Úprava databáze se nepovedla, prosím zkuste to později Ked som chcel ist do spravy kategorii tak to vypisuje ze:

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /www/wwwservis/netopier.sk/phprs_test/plugin/gal_admin/agal.php on line 737

Preto sa my nezda, ze by to fungovalo spravne. Alebo obrazky s internej galerie nestacia?

Re: Galeria
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-05, 18:06

musis jeste zalozit databazi pro konfiguraci galerie... je to souborem db_gallery.php

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Galeria
Zaslán uživatelem/kou: martinovic (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-06, 11:24

No hej. Som paku. Dik. Uz to bezi.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.