phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
phprs verze 2.3.5
Zaslán uživatelem/kou: Lord x-ik (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-23, 21:45

Chtel bysh se zeptat,co je s verzí phprs 2.3.5 vzdycky ji dobre nainstaluju,nastavim, jde mi jen zakladní layout.Kdyz tam dam at se zobrazuje BLUEONE ,který je pro verzi 2.3.5 tak to hlásí chybu:
- Warning: Missing argument 1 for mainblok() in /3w/prodejce.cz/p/phprs/image/blueone/lengine.php on line 133
Nevím si rady, a prosím o co nejrychlejší odpověd!

Re: phprs verze 2.3.5
Zaslán uživatelem/kou: mirasr (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-23, 23:38

Já měl stejný problém, ale už si přesně nepamatuji v čem to bylo. Mám dojem, že ten layout právě pro 235 není !!!:-( Takže buď se do toho podívej a zkus si to upravit, já jsem z toho layoutu a z freestylu udělal jeden nový, a nebo, což by bylo nejlepší, přejdi na 265 a v tom je už docela jednoduchý upravit si layout podle svých představ.
Podívej se na
[http://kl.unas.cz]
jestli by ti vyhovoval ten layout, co jsem si udělal já, tak se ozvi a já ti pošlu soubory z něj. Zatím to je ještě pořád 235.

Re: phprs verze 2.3.5
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-23, 23:46

takze.. BlueOne verze 1.7.0. kdo to udelal pro v.235??? Fakt nevim.. BTW mirasr ma layout pekny.. podobny jako ja.. :-D mne se take libi stredove umisteni :-D

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.