phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Něco je špatně
Zaslán uživatelem/kou: Blue (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-18, 17:11

Když dám admin.html nebo writer.html a chci se přihlásit, tak to vypíše

JeAdmin(); // test na admin opravneni // sestaveni dotazu if ($akt_je_admin==1): // vsechny moduly $dotaz="select idm,ident_modulu,all_prava_users,nazev_menu,link_menu,barva_bg from ".$GLOBALS["rspredpona"]."moduly_prava where blokovat_modul=0 order by poradi_menu"; else: // bez spec. admin modulu $dotaz="select idm,ident_modulu,all_prava_users,nazev_menu,link_menu,barva_bg from ".$GLOBALS["rspredpona"]."moduly_prava where blokovat_modul=0 and jen_admin_modul=0 order by poradi_menu"; endif; $dotazmoduly=phprs_sql_query($dotaz,$GLOBALS["dbspojeni"]); if ($dotazmoduly!=0): $pocetmoduly=phprs_sql_num_rows($dotazmoduly); // pocet polozek else: $pocetmoduly=0; // tabulka neexistuje endif; if ($pocetmoduly>0): // inic. pomocnych poli $pole_data=array(); $admenulink=array(); $admenutxt=array(); $admenubg=array(); for ($pom=0;$pom<$pocetmoduly;$pom++): $pole_data=phprs_sql_fetch_assoc($dotazmoduly); // test na moznost pristupu prihlaseneho uziv. - hromadny pri...........atd.

je jedno, jaký přihlašovací údaje tam napíšu, vždycky to hodí tohle. V čem je problém?

Re: Něco je špatně
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-18, 17:51

a co takhle... <?php .....

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Něco je špatně
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-19, 12:25

neco podobneho mi to delalo kdysi taky.. ale na locale... a chybu sem nakonec mel v Apache. Bezelo nejak blbe PHP. Pomohla reinstalace

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Něco je špatně
Zaslán uživatelem/kou: Blue (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-28, 20:39

Mám další problém. U mě v počítači všecho jede bez problémů, tak sem obsah nahrál na web (webzdarma). Config.php sem přepsal podle návodu z článku "Začátky s phpRS":

$dbserver="mysql.webzdarma.cz";
$dbuser="blues";
$dbpass="heslo";
$dbname="blues";
$rspredpona="rs_";

$baseadr="http://www.blues.webz.cz/";

Na webzdarma jsem zaškrtl aktivní MySQL databáze
Databáze: blues
Přístupové jméno: blues
Přístupové heslo: heslo

Ale když se přihlásím do phpMyAdmin, tak se mi pod Vytvořit novou databázi: objeví BEZ OPRÁVNĚNÍ. Databázi s názvem blues se mi nakonec podařilo vytvořit, nicméně na webzdarma v sekci info se objeví:

velikost zabraného prostoru SQL databáze (kB) 0

Na adrese stránek www.blues.webz.cz se pak ukáže hláška:

Parse error: parse error in /3w/webz.cz/b/blues/index.php on line 84

Po přihlášení do administračního rozhraní potom tohle:

3x reklama
Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/webz.cz/b/blues/phprs/phprs/autor.php on line 269
3x reklama
Fatal error: Call to a member function on a non-object in /3w/webz.cz/b/blues/phprs/phprs/admin.php on line 166

Asi to je víc problémů v jednom, ale budu rád za každou odpověď.


Re: Něco je špatně
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-29, 09:31

a kde byl problem co se tykal tve prvni otazky neco je spatne?

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Něco je špatně
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-29, 10:46

To: Blue...
vyhledávání => keywords => reklama, webzdarma, etc.

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Něco je špatně
Zaslán uživatelem/kou: Blue (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-29, 17:52

To marty: Ani nevím. Radši sem to všechno smazal, nainstaloval znova a už to problém nedělá.

To JanVAr: Problém byl v tom, že jsem na web nenahrál pouze obsah phpRS, ale i adresáře PhpMyAdmin, appserv, cgi-bin atd. Jako výchozí soubor byl sice index.php, jenže ten ukazuje stav PHP. Moje blbost, ale zase předtím sem nikde nenašel, co přesně mám na web nahrát. Tak asi tak.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.