phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Odkaz "Cely clanek.." + forum
Zaslán uživatelem/kou: rodier (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-21, 09:44

Dobry den, zacal jsem pouzivat phpRS na [http://wii.ratafak.net] a vsiml jsem si, ze misto klasickeho odkazu "Cely clanek" pod clankem, je odkaz na clanek vyveden v ramci nazvu clanku ktery je klikatelny.
Zajimalo by mne, jak nastavit/udelat abych mel pod kazdym clankem pekne po staru vedle nicku autora a datumu ten odkaz "cely clanek".. nevadi mi nova moznost dostat se na cely clanek kliknutim na nazev clanku, ale rad bych to mel i v zapati. Dekuji za odpoved.

Dalsi dotaz se tyka fora.. chtel bych podobne forum jako je toto.. kde se da sehnat? Existuje vubec nejake forum ktere se da importovat do phpRS? Jde mi o sdileni uzivatelu atp.. jinak si tam samozrejme muzu dat co chci.

Jeste jednou dekuji

Re: Odkaz "Cely clanek.." + forum
Zaslán uživatelem/kou: rodier (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-21, 09:54

tak na to stim "cely clanek" uz jsem si odpovedel sam .. editaci sablony ;-DD ted jeste to dalsi..

Re: Odkaz "Cely clanek.." + forum
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-21, 10:03


Re: Odkaz "Cely clanek.." + forum
Zaslán uživatelem/kou: perteus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-21, 10:04

KForum InterniForum vyber si navic pokud se dole podivas na teto strance mas napsano Powered by Phorum a tam to Phorum je odkaz :-) Jinak do Phprs jsou dva vyse jmenovane :-)

Re: Odkaz "Cely clanek.." + forum
Zaslán uživatelem/kou: rodier (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-21, 20:55

diky moc :)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.